Červen 2013

It all is so hard.

28. června 2013 v 18:37 | Kami |  Deníček
Fuuuuuuuuuuuuuuu.Prázdniny jsou tady a mně to vůbec nepřijde, nějak ty prázdniny ani nechci, celý rok se na ně těším, když už jsou tu, tak jako prostě stejně to neni nic moc extra, ale tak snad se to rozjede:) doufám, že jooo.Tak brzo soustřeďko :-) pak s N. do piváče zas a navíc máme zas svoje plányy, já mám taky svoje plány, tak snad budou prázdniny fajn :).Jinak jsem tak nějak bez nálady, zase mně něco, nebo spíš někdo začíná pěkně štvát a nedá se na to nemyslet..
Absolutně vůbec se netěším do devítky! Štve mě to! Já tam nechci.Chci aby jsme byli furt osmáci a furt nad sebou měli naše deváťáky, sice jsem se s nima vlastně moc nekamarádila, jen s některýma jsem se bavila hodně, ale i tak.Nedovedu si představit, že naše třída, co se nedokáže ani na ničem dohodnout, máme docela špatnej kolektiv, tak že by jsme měli být nejstarší, vůbec si ty akce, co nás čekají nezasloužíme.A navíc mi to bude chybět, nedovedu si představit, že už nikdy nebudem mít tělák s devítkou, že už je tam nepotkám, nebo že ráno už nebudu potkávat deváťáky z vedlejší školy :(((((.Navíc od nás odchází jeden kluk, co k nám propadl, byl u nás sice jen rok, ale i tak, všude zařídil největší srandu, je to sice magor, ale bude všem nehorázně chybět, dneska se málem rozbrečel z toho :D:/.Tak ale máme na sebe kontakt, budem spolu snad chodit ven apod. ;).No nic, bude mi to všechno chybět ;).Tak užívejte prázdnin ;-*.
{Don't Look Back.}
:(((((((((((((((((((!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! achjoooooooo


nadpis

12. června 2013 v 18:42 | Kami |  Deníček
No, už by to byl skoro měsíc, co jsem se neozvala.Nějak mě to tu přestalo bavit :(..nevím, jestli budu ještě pokračovat, protože nejradši bych s tím sekla.Hrozně mě těší vaše komentáře typu "proč nepíšeš? doufám že budeš psát, ráda jsem četla tvé články" , tohle hrozně povzbudí, ale vážně nevím no, poslední dobou na to není ani chuť ani moc čas, když nejsem venku, tak se učím, nebo si válím šunky jen u fb, tak nějak mi to tu nechybí :-/.
Uvidíme, každopádně ...
pozastavuji
Ať se rozhodnu buď pro to, že budu dál psát, nebo pro to, že tu skončím, slibuji, že vám dám alespoň ještě jedním článkem vědět a asi vám (snad) dám vědět i na blogy.
No jináč, zítra jedem na doudenní výlet, tak to bude paráda ! :) bazeeen:-*.
Irresistible | via Tumblr