Květen 2013


I'll be ok.

9. května 2013 v 20:26 | Kami |  Deníček
Large

believe

6. května 2013 v 14:47 | Kami

Large

Tak za prvý, sory, že na vás tady tak nějak z vysoka..:-D.Prostě už mě to tu nějak omrzelooo, nějak prostě mám teď přednější věci, dobře, na facebooku jsem hafo času:D , ale na blog se mi prostě nechce.

Large
Poslední dobou je toho na mě až příliš, nic sem nepíšu, takže nemá cenu sem něco psát konkrétnějc.Navíc to vědí jen pouhý 3 lidi, co se kolem mě děje, bohužel však smutný je, že jen jeden člověk to chápe;).
Large
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten pocit, když vám kluk, na kterýho tajně myslíte dny i noci, se vám na fb svěří s tím, jak je utrápenej kvůli nějaký holce, panebože, zastřelte mě..on to prý u ní nevzdá, ale nedokáže jí to říct.Já jsem mu to málem na fb napsala, když chtěl, abych mu napsala, kdo se mi líbí, že to nikomu neřekne, jenže my jsme se spolu domluvili na venek a kdyby tohle věděl, tak by z toho asi nic nebylo, navíc mi napsal, že se mu taky líbím:-(.Chjoooooooooo.
Large
Achjo, dneska o chemii jsme byli s Ž. tak vytlemený, že to snad ani není možný:-D zápis jsme nestíhali, výtlemy jak prasee:DD.Miluju to!:-D
V pátek konečně začal hokejííček:-)) Taky koukáte?:) Letos to je trošku slabota zatím..s tím Švédskem bída, jestli to takhle bude dál, tak to bude něco :-/.Takový nervy u toho, ne?:-D Tam na ně řvu "chytej" :D "a střílej" jak pošahaná:DD stejně to moc nezabírá:(:-D:-D.
Miluju naše rozhovory s N. o hudebce:D:D jsme si dneska sedli spolu dali jsme před sebe zpěvník a celou hodinu prokecali ;) :D.
Tumblr_mg7vb6fhpe1r0i9t4o1_500_large
Takovýhle chci počasíčko!:P Ne ten humus venku.Ve středu je volno, achjo:(.

enjoy

1. května 2013 v 15:17 | Kami |  Deníček
Large