Leden 2013

Fashion

31. ledna 2013 v 21:50 | Kami |  Fashion
Dlouho tu nebylo nic z módy, tak něco přidávám:).
winter wonderland♥

problem teenagers - school reports

31. ledna 2013 v 14:26 | Kami |  Deníček
Tak co jak jste dopadli s vysvědčením ? Já no..rozhodně spokojená nejsem, protože kdybych chtěla tak by to dopadlo líp, trojka ze zemáku je opravdu zbytečná, z dějáku se nakonec slitoval a dal mi 2, takže mám 3 trojky a to z matiky, ze zmíněného zeměpisu a samozřejmě z fyziky ;/.Tohle pololetí bych chtěla vyznamenání, no, bude se muset fakt hodně učit a to skoro všechny předměty, protože některý dvojky byly s odřenýma ušima.
Dneska jsme měli ráno přednášku o holokaustu - furt si to nemůžu zapamatovat to slovo :-D.Bylo to docela dobrý, lepší než se 2 hodiny učit(přišli jsme o matiku a ČJ).Pak jsme měli asi 10 min. příroďák a ještě jsme u toho mohli svačit, páč jsme přišli o velkou přestávku :-).Další hodinu jsme dodělávali naše klobouky z papíru na slamáky:-D jo, budeme chodit jako debílci po městě s průvodem maškar:X my jsme slamáci, devítka zas cikáni :D debilní nápad prej starostky nebo koho tyjoo :-D doufám, že si to alespoň užijem ;).


Vlasy - co napravit, čemu se vyhnout

30. ledna 2013 v 16:54 | Kami |  Rady, typy, návody
Napadlo mě udělat takový typ, čemu se vyhnout, co se týče v péči o vlasy, co napravit a tak.Já jsem nedávno v jednom "časopisu" o tom hodně četla a utkvělo mi to v paměti a od té doby se to snažím dodržovat, i když moje vlasy jsou stále podle mě hnusný,no:-D.Samozřejmě jsem si něco našla i na internetu a i já jsem se díky tomu, že jsem se pro tento článek rozhodla dozvěděla několik nových věcí:)).Musím říct, že na internetu je toho spoustu různé masky nebo přirozené barvy na vlasy, co si můžete sami vyrobit a tak dále.

film "Navždy spolu"

27. ledna 2013 v 10:28 | Kami |  filmy
O filmu jsem psala pouze jednou a tento film se mi opravdu moc líbil, tak jsem se rozhodla vám ho doporučit a trošku příbližit jeho děj :).
Jde tak nějak o romantický film, který je dokonce natočen podle skutečné události dvou mladých zamilovaných lidí.Řekla bych, že se u tohohle filmu nebudete nudit, je fakt pěknej, nechci tak nějak prozradit děj, ale jde prostě o to, že stačí jedna sekunda a celý život se může obrátit vzhůru nohama, a tak to právě je i v tomhle filmu.Je to film se šťastným koncem, i když to tak ze začátku vypadat nemusí, opravdu stojí za to se na něj podívat.A navíc ti lidé, co se jim to stalo žijí pořád, i teď a jsou normálními lidmi stejně jako my všichni :).Určitě si ten film zamilujete.Film je nový, ,,vydán" byl v roku 2012.Řadí se už jak jsem poznala do romantických filmů, ale je to i drama.

Režie:

Hrají:

Pokud chce vědět o filmu vše, tak si to přečtěte ZDE.

nadpis článku

26. ledna 2013 v 14:27 | Kami |  Deníček
Tak jsem se tak nějak asi rozhodla, budu v blogu pokračovat dál, i když vím, že zase přijde nějaká myšlenka, která mě bude přemlouvat, abych to tady zabalila, ale to je jedno.Prostě už tu asi nebudu tak často kvůli škole, ale i tak.
Jinak, mám hroznou rýmuu, nedá se to vydržet skoro.Včera jsem jela po škole k tátovi, nic jsme nepodnikli, měli jsme jít do bazénu, ale když jsem tak napůl nemocná, tak by se mi to akorát zhoršilo, táta šel navečer do posilky a já tam klinbala únavou ještě než odešel, před sedmou jsem to zalomila:D a od 8 jsem spala až do rána, teď jsem už zas doma.A včera jsem si v Takku koupila čepičku konečně:-D:).Já jsem normálně závisla na Pou, musím to furt hrát na Valči mobilu, sakra já chci androida:D! Jsem to hrála ve škole furt a myslela jsem, že kluky zabiju, když do mě schválně drkali! :D jsme tam pak střídali ve skákání 3, sráčové jedni:D.Skoro celej tenhle tejden jsme byli doma jen se ségrou a s bráchou, tak jsme měli se sestřičkou bájo, mamka šla k Milanoj, protože Rasťa(ségry jorkšír) je celej pryč,páč se Ajšula hárá, tak to tam maj hrozný, tak proto byla u nás a bylo to fajn:).Zkoukli jsme Navždy spolu :)) a taak.
Ve škole fajn, jako jedinná ze třídy jsem dostala ze čtvrtletky z ČJ 1 ! Jsem nejlepší prostě :D.
No jinak koho by jste volili? Já chtěla Zemana, ale po tom, co prý v TV předvedl s tím různým pomlouváním a tak se mi znechutil, jenže Scharzenberg (píšu to správně?) to je taky něco šílenýho, nechápu, že takovejdle člověk může chtít být prezident, já nevím, no..včera hodil do tý krabice:DD lístek, kterej nedal do obálky, to mi taky přijde trochu na hlavu, hold je už starej..mně už je to teď vlastně jedno.Mí sourozenci chtěl ,,Karla" :D rodiče zas Zemana,no :D.
No, já se chci hlavně uzdravit, příští týden prázky, jsme první v republice tentokrát yes:-D.Kdo je taky pce kraj?:) tak čágo.
šuuup >> zeptej se na něco tady a neptej se na blog >>> http://ask.fm/
Tumblr_mgztet6zrl1s15wneo1_500_large

NEvim

23. ledna 2013 v 19:41 | Kami |  Deníček
Neříkejte, že vy někdy nemáte takovou hroznou chuť se tady na všechno..na celej blog vykašlat.Ono když tu člověk nějakou dobu není, nepíše, neobíhá, nedělá nic ohledně blogu, tak si od něho natolik odvykne, že mu ani nechybí a to je můj případ.Já nevím, jestli to má ještě cenu, jestli bych měla pozastavit, úplně skončit, pokračovat dál, nevím.Každopádne to URČITĚ nebude tak jako doteď, nechci být už ve vašich ELITE AFFILIATES a podobných věcech, protože tak často obíhat nebudu.Teď mi už konečně začalo záležet na známkách a má proč, bude druhý pololetí mojí osmý třídy a já musím mít známky co nejlepší, jinak se nedostanu tam, kam chci.Teď jsem se snažila zachraňovat pololetí, něco se povedlo, něco ne, budu mít docela dost trojek a to mít příště nechci, takže se budu hooodně učit a nebude mi zbývat tolik času, o víkendu se budu snažit přednastavovat články a nebo taky o volných dnech, kdy se nebudu mít, co učit, ha..vždy se je co učit, ale tak víte jak.Ani nevím, proč vám to píšu, no, tak se zatím mějte.


no a cooooooo

18. ledna 2013 v 20:51 | Kami |  Deníček
Čau miláčciiii, tak jak jste to beze mě tady vydrželi ? :O no, bylo to hrozny, je mi to jasny :D.Jsem ráda, že jsem zpět, aspoň se konečně budu moc kouknout na vaše blogy:-).No, taky bych si měla konečně doplnit seznam affs, protože jsem hrozná v tom, no -.- jednou si to nezapíšu a pak se divím, že mě má nějakej blog zapsaný v oblíbených:-DD.
Ve škole to jde no, akorát jsem hrozná kravka, protože jsem zapomněla, že dneska máme místo matiky děják a učitel zkouší a bylo mi na milion % jasny, že budu zkoušenáá, ha, ja na to zapomněla, takže jsem se rychle učila jen před hodinou -.- a samozřejmě mě vyzkoušel uplně z něčeho jinýho, z něčeho, co jsem slyšela poprvé v životě, protože při hodině nedokážu ani vnímat, co píšu, natož co náš oblíbený luxusní pan učitel vykládá:-DD.Takže 4 , no ;D.
Já normálně uplně zbožňuju basket, hrozně mně to baví hrát, jenže mám strašnou nevýhodu, že jsem malá, nemám žádnou šanci někoho ubránit, ale jinak jsem fakt dobrá:3 vůbec se nechválím, dokážu přes celou tělocvičnu s míčem prokličkovat, aniž by mi kdokoliv vzal míč a pak se trefím na první pokus do koše,ale víte jak hrozný je to, že se tak šíleně snažím, jenže pak musím nahrát a oni se do toho koše netrefí a přijdem o míč a je hotovo, já tam vyflusaná tyjo! :-D mm,škoda že jsem malá, by mě to bavilo:-/.Akorát teda Lucina třídní rambo, ta ti vezme míč ani nevíš, jak to udělala, né, že by byla nějak dobrá, to vůbec jenom, když ji vidíš, tak se snažíš co nejvíc s míčem přikrčit, aby tě nezabila:-DD stejně jako minule svalila na zem Péťu z devítky, no, je to hrůza, všichni se ji bojej, dneska jsem dokonce učiteloj odřekla, že s ní hrát prostě nebudu..proč? nedostanu se k míči a jen stojím! Když hraju sice proti ní, tak jde o život, ale tak co mi zbejvá? :D
Nenávidím ty sportovní kanály, jako koho zajímá kometa a zlín, sakra proč tam nejdaj Pardubice kurňa, néé na FANDOJ radši dávaj ještě nějakej film! :D Na netu se mi to šíleně sekalo, pak mi to ani nešlo, joo přímej přenos přes net je vážně na nic.Tak jsem tam měla jen prostě že mně to informovalo o golech a tak, no prohrali jsme 4:3 s Chomutovem,noacoooo.Jinak jsem už na bráchy noťasu, takže jdu vše dohnat ! :-)
Hrozně se těším, hrozně se těším na hokejíček!!!!! Chcem jet s Valuš a s Žanetouu!:) Joo, my s Valuš uplně podělaný, zatímco Žaneta jede jen tak a vůbec ne kvůli "nějakýmu" hokeji, jak by řekla moje maminka.Jooo, nejlegendárnější to bude,ale nenávidím ten systém objednání lístku tyjo,do kotle se bohužel jinak nedostanu,jenže není způsob jak to objednat,páč poštovní spořitelna,což je jediná věc, kde má mamka přes nějaký peníze tam prostě není,noo.Takže se musím modlit aby tam o prázkách vůbec bylo místo ještě, už ted je tam hrozně míst zabranejch! :-/.Znáte ten pocit, kdy máte namožený celý tělo, já to tak nenávidím, z aerobiku žejoo, nohy, břichooo fuuuu.Ale po šíleným protahování s Aničkou mě to tolik nebolí:).Zejtra mamka jedou na hory do večera, parada:DD.Příští pátek asi pojedu za tátou,pojedem do kina do PCE a asi do aquaparkuu:)) těšing.Zejtra pojedu asi za segrus a nebo k nam na hokej,ale to asi nee,to bych se musela rozkrajet:D.
Dlouho jsem s tím neotravovala,ale prosím dej otázku TADY ! :) ale neptejte se na blog. díky, klidně hod odkaz do komentu,jestli si dala otázku:)
92575396_large

soráč

16. ledna 2013 v 13:55 | Kami |  Deníček
soráč, že neobíhám, že seru na blogu a tak, ALE :-D nesnáším to moje ale.No, prostě tu ted nejsem moc často, z jednoho ubohého důvodu.Měla jsem naprosto zasekanej a přeplneněj not'as, tak mi ho Venda - ségry snoubenec opravil,jenže mi ho ségra přiveze až..nevím,někdy ted v týdnu snad.A brácha je u táty se svým netbookem a mně tu zbyl pouze tenhle starej pomalej pc šunt:-D takze tu moc nejsem na něm a proto jsem sem nenapsala no.Tak prominte ted se vas pokusim oběhnout jestli mi to pc dovolí:D.
Noo jinak, samozřejmě ve škole bych nejradši vzala Chemii a celou ji zabila, páč takovýhle nesmyslyyy tyjo at' s tim jde ta uca do hajee.sorry ze nepisu moc s hackama,ale tady na ty debilni klavesnici je to hrůza:D.No,vcera jsem se samozřejmě po aerobiku měla ucit Děják a Chemii,jenže to tak jaksi nedopadlo fju:D.To vite otevru sešit a vidim jak Milan prepnul na hokej .! volee, hrala tesla chapes? S libercem,ja nevedela ze ten debilni FANDA :D kanal existuje behem sekundy jsem se prifarila k tv, vzala salu, kterou jsem celou dobu drtila jako o zivot nervama a klepala nohama, jak nejaky kuzle:D.Ale bylo to zbytecny pak liberec nas dal na 1:3 grr.Dali si power play no jasne ze nam tam foukli gola,buchtele vecne vyloucenej,jako minule,ja se z toho poseru:D.Stve mě že vůbec nebudem tedkon hrát už v pátek u nás! :/ Pac ja jezdím jen v pátek,tak nevim no,ale to se nejak vymyslí :D Milan rikal ze by jsme mohli jet, joo ja chciii:D mamka nadsena:DD.Ted v patek hrajem v chomutově, kéž by to zas bylo v TV! uplně jinej pocit kdyz vím že jsem na nich byla♥-zas asi pro vas nudnej clanek o hokeji nooo.
dnes jsme koncili o hodku driv muhaha a dostala jsem 3 z matiky z pololetky yeah:).Jinak jen 4 a 3 z chemie ale to je cajk,furt mame opravky:D.

Hokej, hokej, hokej <3

13. ledna 2013 v 11:53 | Kami |  My feelings, my life
Jo, určitě bude tenhle článek každýho zajímat, ale já ho prostě napsat chci :P:).Protože kdybych to nenapsala takhle, napíšu to do deníku a to bude taky zas celý jen o hokeji, takže tak.
Více v celém článku.