Prosinec 2012

Já chci mít užitej Silvestr!

30. prosince 2012 v 14:16 | Kami |  Deníček
No,tak co, co pořád robíte? :) já nic moc, no.Spím nejméně do 10 a to mě ještě musí mamka přemlouvat, abych vylezla, ven moc nechodím, akorát teď jsme byli si u Ž. udělat úkol z PŘ, sledovat nějakýho domácí mazlíčka, jak pije, jak jí apod.:-D ale já žádnýho nemám, ale mám to z krku.Pak jsem doma poklidila a šla si na net, okoukla facebook a ask a šla jsem a teď píšu aspoň článek, no.Heleďte, kdy se jde zase do školy? 3.? ve čtvrtek?:-D já nevím totiž.No, jako vůbec tam nechci:X.
Ou, zítra už Silvestráák, achjo, já si ho chci alespoň jedno užít jinak, než bejt doma u televize s mamkou, omg.Kéž by to vyšlo aspoň letos, já fakt doma bejt nechci, kdybych aspoň spala u Valči, nebo ona u nás! Prosíííííííím,prosííím zařídit to!:D
Ááá, začínaj mi VKV:-D se půjdu dívat,no:D.
Docela nemůžu z těch drsnej lidí, co mi píšou na ASK nebudu se zlobit když mi tam něco písnete!:D..no, jako nikdy v životě mi nikdo neřekl, že jen pomlouvám, že se pletu do cizích věcí apod. prostě strašní machři,toto:-).Ale já hlavně neznám nikoho, kdo by mě tak hrozně nenáviděl!:D

Tak si užijte Silvestra, snad si ho taky užiju:/ páá.

to je tak , když se člověk nudí , víte?:-D

my pic

28. prosince 2012 v 12:52 | Kami |  Moje fotky
Tak co jak si užíváte volna? :-D já teda moc ne, jen se válím, hloupě čumím a žeru:D.Super,no :-D.
Teď jsem na bráchy noťasu dokoukala film "Méďa" doporučuju!!:D je to děsná sranda a ani bych moc neřekla, že je to pro děti,no:D.Teď se asi půjdu na něco dívat nebo si číst, podle toho jestli budou něco dávat..no.Béééé, dneska jsem měla bejt na hokeji :(( koukat se jak Perníkov drtí Litvínov, jenže táta musí bejt v práci:(( tak jsem se těšilaa.Nejspíš půjdem asi 11.1. nebo tak nějak na Zlín zase!!:DD tyvole, no vychází nám to tak ale:D.No, nevadí, sice jsem na něm už byla,ale to je jedno:D.Prosím zeptejte se na jakoukoliv kravinu tady..>>> TADY děkujůů
normálně na konci ledna to bude rok co mám blog:O snad jedinej blog co mi tak dlouho vydržel!
tady jedna moje fotka z fb, jo jsem hnusná, no a coooo:-)

nadpis??

27. prosince 2012 v 11:53 | Kami |  Deníček
Vánoce máme za sebou, ale letos mi to ani moc neva, nevím proč, akorát se netěším do tý hrůzostrašný školy, to volno je hrozně krátký!:/ Já jsem hrozně línááá, to je hrůza, dneska jsem spala do 11 tyvole v předchozích dnech do 10, jsem strašná.
Jinak jako chodím do tý zimy ven:D, včera jsme byli i na brusku a bylo to fajn, šli jsme já s Valuš, Žanetou a Natkou:), bylo to fajn, akorát tam nebyl skoro pořádně nikdo známej, ale neva..ani jsme tam nebyli dokonce:-D, pak Valča napsala Luboj ať přijde, no tak bylo teprve:-DDD no comment radši:D.No, ale byla jsem ráda, že jsme na to brusko šli , byli jsme teprve po druhý, teta Valču sice pustit nechtěla, ale byli jsme všici u Dany a ségra ji přemluvila:)).Achjo já furt jsem v posteli:-D.Jdu vstávat, ňo:D.
PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM NAPIŠTE MI SEM NĚCO!!:) UDĚLÁM VÁM KLÍĎO MOŽNÁ I VIDEOODPOVĚĎ:-D ALE NEPTEJTE SE NA BLOG>>>>>>>>>>>>TADY
jestli chcete, abych se vás taky na něco zeptala, tak dejte do komentu odkaz.
Joo, jinak..minule jsem hledala prostě nějakou stránku, kde si můžu psát anglicky s cizincema..a našla jsem tohle>> Omegle.com, takže jestli se nudíte, umíte aspoň trochu anglicky nebo s překladačem, můžete si psát s různýma cizíma lidma:D.Akorát upozorňuji. že tam jsou hrozně nadržení lidé, hrozně :D takže až se vás zeptaj "are u horny" nebo "do you want sex?" tak se nedivte, jo?:-D taky "asl" je pěkně dementní věc:D znamená to "age sex location" a znamená to, že jim máte napsat, zda jste female nebo male:D a věk.Ten pocit, když mezi skoro 32000 lidma, najdeš na tý stránce Čecha!!!:D já na něj tam narazila včera - nebo spíš na ní :):-D je to boží, nebo jsem si psala s Afričankou, z Newyorčanama, s jednou z Washingtonu a t Indie, z Francie, z Ruska, z Finka, z Kanady a z hodně moc různých zemí:D.Takže jestli se nudíte;):D.
Jo a dokonce jsem tam narazila na holku, který bylo 10 , tvrdila mi, že je gay a že mě miluj;):D jsou tak fakt úžasní lidé.


:) hellooooo

25. prosince 2012 v 17:49 | Kami |  Deníček
Tak , že bych vám taky napsala o mých Vánocích? :-D tak jako spokojenost:))).Večeřeli jsme ,,už" v 6, takže fajn:) jsem měla největší porci hehe:-DD brácha jí jak kuřee a o mamce ani nemluvím:D.Pak jsme šli už konečně na dárkyy, musím říct, že letos toho měl nejvíc můj starší brácha :-D, no, tak dostala jsem baťoh HUSKY, kterej by jsem měla mít sice jako do školy, když on je ale jak na hory:((:-DD nevím,no. koukněte ZDE, no co myslíte? ono to má hrozně těch zapínání,no uvidíme,no :D, pak jsem dostala webkameru, jenže mě hrozně štve, že mi nejde zvuk, grr rozmlátit ten noťas - od narozenin mám mikrák a těším se na webku, jenže když už ji mám, tak nejde zvuk, hmmm super,no!!:/ pak jsem dostala nějakou tu voňavku, šampóny, něco na xift za což jsem ráda!:) pak rukavice a 2 trička s krátkým rukávem a 2 s dlouhým a taky boty, co jsem si vybrala, bundu, co jsem si vybrala, takovou sukni, 3 knížky od ségruše, za který jsem hrozně ráda, protože ráda čtu, jenže mám hnedka všechno přečtený! :(:D však už teď jsem na 30. straně:-D jsem to četla v noci v posteli a usla jsem u toho:):D.
Největší radost jsem měla..ehm, nevím ze všecho skoro!:D
Co jste dostali vy se určitě dozvím u každého z vás na blogu, tak se půjdu mrknout!:-D:)
pak si půjdu číst!:P
Tumblr_m87i0o9e4y1qkennso1_500_large

Veselý Štědrý den!

24. prosince 2012 v 13:07 | Kami |  Deníček
Já jen...
Vám chci popřát krásný Štědrý den, ať dostanete vše co si přejte, ať uděláte svými dárky radost ostatním a ať na tyhle Vánoce jen tak nezapomenete:-) užijte si dnešek a tu Vánoční atmosféru u sledování pohádek a papání cukroví a večír úžasného salátu a kapříka(kterého nejím):-D zkrátka..

Šťastný a veselý Vánoce!!:)

Tumblr_mfg5qjb1vn1rvbtiho1_400_large

Before I die

22. prosince 2012 v 18:24 | Kami |  Pictures
Miluju takovýhle obrázky, netýká se to vše jakoby jen mě je to všeobecně :-) prostě se mi to líbíí.
Tumblrlx737165j21r29t5y_large
to bych chtěla!:D:)

Macarena♥ :-D

21. prosince 2012 v 16:02 | Kami |  Deníček
Tak jak jste si užili dnešek - poslední den školy v tomto roce? Já paráááádně ! :-D nejlepší to bylo.
Seděli jsme já,Natka,Valuš,Žaneta,Kája a Káťa, ale to je celkem jedno, dárky vám popisovat nemusím,jako každej rok různý kraviny do vlasů,plyšáčky apod. :-D.Nejlepší dnešek fakt, jsme tam všechny holky skoro tancovali na macarenu (přesně na tohle video pod článkem) - měli jsme to puštění na interaktivní tabuli v zemáku, normálně před učitelem :-D kluci jen koukali:DD nebo jsme tancovali i s klukama Gangam style :D ale Macarena stejně neměla chybu!:P:)
Učitel nám tam z ničeho nic pustil Justina Biebera :D jako já proti němu nic nemám.
A potom jsme šli se podívat na naše deváťačky jak hrajou ringo :) proti učitelům a pak proti sobě, bohužel ty kterým jsem nejvíc fandila vše prohráli, to bych do nich neřekla :-D přišli se tam jako vždy podívat i deváťáci z minulých let ;).
Jsem celou dobu seděla vedle Ondry ze šestky, bože !! :D měl s Martinem v ruce školní foťák, co myslíte, mě vyfotili, zrovna když jsem jim nadávala :-D takže z toho vznikly dvě opravdu úžasné fotografie :D, jednu tu horší vymazal,ale tu druhou tam samozřejmě nechal :D pak tam paka fotili holkám z 9. při hře zadky a pak si pro foťák přišla učitelka:'D tak to tam pak mazala:DD.
Ježiš takovej můj záchvat smíchu přej jde Lukáš z 9. a prej "dyť vypadám jako párek,vole" :DDDDDDDDDDDDD vůbec nevím,proč to řekl,ale když jsem to slyšela,tak jsem fakt nemohla :D:D.
Mamka má zas náladičku, hroznýýý, zas jich chytnul teďkon 2 dny uklízecí amok a hlavně je naštvaná na bráchu,jako chápu,ale nemusí bejt na všechny tak protivnáá fuu.
Dneska snad večír na hokej na Matese se mrknout, doufám!!:)
A co vy? Učili jste se dneska? Co plánujete dělat o víkendu a o prázdninách? :-)) pište..a napište mi prosím něco TADY (ale né ohledně blogu)
božee♥ !! :D naše písnička :D

Pics

20. prosince 2012 v 21:37 | Kami |  Pictures
Abych vás nešidila,tak tu nějaké obrázky a animace,netýkají se třeba Vánoc nebo nového roku nebo tak,prostě pár obrázku, co se mi líbilo:)
zejtra napíšu něco do "deníčku"
Tumblr_mc7fs25xgg1r8ff87o1__large

TOP Christmas songs

18. prosince 2012 v 14:04 | Kami |  Hudba a videa
Tak co bych nemohla přidat trošku na zlepšení Vánoční nálady,když nám slezl i ten sníh:( trochu písniček :).Některý jsou celkem nový,ale i když je sem dám,furt mám radši ty starši jako All i want for Xmas apod. :-)

Zdravá?

15. prosince 2012 v 14:20 | Kami |  Deníček
Tak už mi o hodně líp, než třeba ve čtvrtek :-).Mamka mě dneska poslala k babi naproti, jestli se nechce stavit a byla tam Valuš s Marťasem, tak jsem šla nahoru a byla jsem tam s nima;), pak jsme šli všichni k nám a ve 12 jsem je šla doprovodit domů, šla jsem blbec jen v legínách, takže mně pak mrzly nohy :-D, jo si koleduju,no :D, ale už je to cajk, rýmu už nemám tak velkou ani moc nekašlu, v krku mě nebolí dokonce ani ráno :-), takže v pondělí musím k doktorce odpolene jdu s Valuš nakupovat dárky do school a pak v úterý půjdu snad už do školy, když se to nezhorší :)).
Nesnáším svoje vlasy a nevím proč, nikdy jsem si je ale nechtěla zkoušet žehlit, až včera poprvé, chytnul mě tak trochu amok :-D jenže my žehličku nemáme, má jí jen ségra,ale ne u nás doma a teď je v Německu na ňákých trhách Vánočních a mamka má jen kulmu, no, ale ta stačí, stejně se s ní dá i žehlit :-D.Vždycky jsem chtěla mít rovný vlasy,ale stejně i když si je vyhležím, tak je mám hnusný, nevýhoda vlnitých vlasů, jsou takový jak z chemlonu, když si je rozčesu:/ to mě nejvíc štve.Večer zatmění :)))!! těšing:) no, užijte si víkend
Tumblr_meodzbhrot1r6gci5o1_500_large