Listopad 2012

pohodičkáááá

27. listopadu 2012 v 15:05 | Kami |  Deníček
Čau..tak co, užili jste si víkend? Já ani moc ne, štve mě, že už je tak hnusně a je zima..:/ a ještě zítra sníh, je to na hovno, páč Vánoce zase na blátě, žejo...teda jestli se jich ještě dožijem:-D,troškuuu mi to nahání strach ;D.
Koukali jste v sobotu na Slavíka? :) já ne:/:D máma mě sice nenechala,sere mě,že nemám teď telku!:( ale jen, co šla pryč, tak jsem si to rychle přepla a zrovna jsem zastihla kousek vystoupení Mandrage♥!!:))* ty mě z celého Slavíka zajímali nejvíc:).
Ale bohužel se nikde neumístili, což se divím..Myslím, ale , že kdyby to bylo na netu nebo tak, tak, že by to bylo jinak, protože se asi nenajde moc fanoušku Mandrage, kteří by jim posílali hlasy zrovna do Novy - do Slavíka.Ale nevím,no.
Takovej ten pocit, když dostanu 1 z matiky:D !! A nemáme odpolko:) páč vaří druhá polovina třídy a my až za 14 dní:).Takže stíhám aerobik v pohodě, ale vůbec se mi na něj nechce:(:D.Joo, máme novou holku ve třídě, božíínkuuu, to je jak druhá Andrea!:D akorát v hnědovlasým provedení, božínku, to nám zas někoho dali :D,no, co no, každej je nějakej:DDD Kluci se ji sice bojej, no vlastně holky taky:DDDD, ale učitelé z ní budou mít radost, páč je to šprt:D.Včera jsme měli nějakou přednášku od ženskej z věznice,ale bylo to docela fajn,i když je stějně nechápu,jak tam můžou takhle spadnout jen kvůli debilním drogám a nebo závislosti na hernách.No, i když drogy bych ještě pochopila, do toho se spadne rychle..ale jako,byli pěkně vypapaný,je vidět,že se tam maj dobře,a taky že maj;).
Noo, v pátek na hokej , konečně!:)) a v neděli soutěž s aerobikeem,nee, se mi nechce už..ještě k tomu když ještě nemám reeboky nový,fuu a ještě vystoupení metal stars:/.
Co jináč robíte? :) já akorát sluchátka v uších a Mandrageee mi tam hrajou:D:) jsem si dlouho neposlouchala:P

Tumblr_me1jouovl91rurlqzo1_500_large

Cool bedrooms #2

24. listopadu 2012 v 16:57 | Kami |  Pictures
Nemůžu si pomoc, prostě miluju takovýhle fotky s těma luxusníma pokojema:3 asi se od toho budu opičit:P:D aspon nad mou postelí:), protože jinak by to asi nešlo://..no to je fuk:) sice to sem dávám už podruhé, ale mělo to úspěch, tak proč ne:))
enjoy these amazing bedrooms (: .


trust only himself

23. listopadu 2012 v 16:06 | Kami |  Deníček
Ahoj, konečně tu máme pátek :).Tenhle týden celkem utekl, ostatně jako všechny poslední dobou :), alespoň pro mě.Dnešek měl být nabitý písemkama, ale nakonec jsme psali pouze z matiky - ani nevíte, jak jsem šťastná, že budu mít za 1! :))) a ještě (nečekaně) z němčiny, to snad nebude takový drama:-D.P.uč. na angličtinu nám písemku odložila, když jsme jí řekli, že toho dneska máme hodně:) a z vobčanky jsme též nepsali, protože jeden kluk odešel a byla by to druhá písemka, co by nepsal, z ČJ na to nějak zapomněla, takže taky nic:D.Takže pohooda den :).Taky jsme dneska neměli tělák, protože jsme měli supl, takže si paní uč. :/ s náma (holkama) a s holkama s devítky vzala další ČJ :/.Ale byla tam u deváťaček sranda:D.Kája M. nám tam dá takovej uplně úchylnej letáček:'D božee, pak prej "zastř to do lavice, ono se to na mě tak koukáá:D" ježiš kdyby jste viděli ten obrázek :D nebo Dája "moc tam nešahej, abys nenahmatala Marka housku" jo, maj tam ale uklizeno v tý devítce:D ale to je všude:D.Péťa se tam furt něčemu tlemila:D a nejvíc jak maj všichni srandu z Leniny! :D to je fajn! :):DDD si to zaslouží !!:D
Jinak já už fakt nikoho nemám :/..Když se Valča zeptá Natky, jestli si nechce sednout ke mně řekne, že jí to je jedno, ale jelikož mně to bylo taky jedno a nikdo i Žaneta si nechtěl přesednout tak Natka řekla " tak já si sednu ke Káje a ty si můžeš Valčo sednout k Žanetě" a Valča " a Kamča bude sama" a ona " hmm noaco jako" ke mně si sednout nemohla, ale Káje, která ji využije buď jen ve škole , protože má jinak Áďu a když už tak jen na tělák , protože má Káťu!!! ať si už dělá co chce..
Na dnešek u nás spala Valča:D vůbec jsme nešli spát až skoro v 11:DDD.Volali jsme si s Henrym, takže děsná prča,žejo:D:D jak jinak.Nevím co dál bych vám napsala:D:) snad jen - užijte si víkend:)).
Tumblr_mdwkzcrcz11rix03lo1_400_large
:)) !

Some pictures

21. listopadu 2012 v 14:44 | Kami |  Pictures
Dlouho jsem nepřidávala ňáky ty oblíbený obrázky, tak to napravujuO:).
Tumblr_mddyaqyabr1rhjasho1_500_large

Breaking Dawn!!♥♥♥ part 2

18. listopadu 2012 v 13:21 | Kami |  Ostatní
Božee, normálně není nic lepšího! :):D Já jsem se do toho filmu uplně zamilovala! ♥! :D Strašně mě štve, že už to je poslední díl :(.A normálně v tomhle díle se mi hrozně líbil Edward! :D* jak se směje, uplně ňů'ňu :-D ale Jacob samozřejmě taky nemá chybu :D*, jak se tam začal svlíkat,ne :3 :D* se všichni tlemili jak Charlie "ne, Jacobe, ježišmarja.." :D:D
Bella uplně krásná, stejně jako Renesmee :)) taky božská :)).Nejvíc jak měla Bell takovou sílu :D chudák Edík, jak si ho přimáčkla k sobě :DD nebo jak se rvala s Jacem..."Edwarde.." "Je úžasná, co?:D" a zas ten jeho smích:DD:*:D
všechny díly si dám pěkně na "dýfko" :) není nic lepšího!! :)
Stejně nejvíc jak nás napálili :D:D všichni se tlemili:D,,ale i tak to bylo hrozný jak se rvali - ten "Karlajl" ta hlava, božee:D takový drastický ne:D..nebo pak jak tam spadnul ten vlk mezi ten led:/ to se mi chtělo uplně brečet, jak se na něj dívala ta máma Edwarda...přišlo mě to hrozně krátky, tak půl hoďka :D, ale nemělo to chybu!:))♥
Tumblr_m170fsvi2z1qb13rmo5_500_large

Pár věcí, co o mně asi nevíte #1

17. listopadu 2012 v 13:32 | Kami |  o mně
Hrozně se mi líbí články na tenhle způsob, tak jsem se rozhodla se malinko od pár blogů opičit, zkrátka nemám moc nápady na články a řekla jsem si, že by mě mohlo bavit tohle, tak to chci zkusit :).
Tumblr_mdhc9ir31k1qd8q7fo1_500_large
 1. se svým tajemstvím se nikomu nesvěřuju, už nemám nikoho, komu bych natolik věřila a natolik se s ním kamarádila zároveň
 2. patřím mezi nejstarší ve třídě, přitom jsem ze všech nejmenší
 3. přes tátovu stranu jsem nikoho ještě osobně nepoznala, pouze babičku, která už je po smrti a samozřejmě mého tátu
 4. v dětství jsem nikdy nechápala a nechtěla např. růžové medvídky - nechápala jsem, proč je vyrábějí, když ve skutečnosti je pouze hnědý nebo bílý :-):D
 5. mám ráda Justina Biebera
 6. ve škole jsem ještě nedostala poznámku za vyrušování o hodině - vždy jsem byla maximálně napomenutá
 7. vadí mi, když do mě reje někdo, koho mám ráda, ale u ostatních lidí mi je to šumák
 8. mojí velkou touhou je žít v rodinném domě a mít psa!
 9. nevadí mi, že jednou zažiju smrt já, toho se moc nebojím, ale bojím se toho, až někdo zemře z mých blízkých - toho se bojím!
 10. ve svém pokoji si nedokážu udržet pořádek déle než 1 den
 11. šíleně ráda se směju - není nic lepšího
 12. užírá mě, když jsem o víkendu večer doma :-D
 13. věřím na duchy - a hrozně se jich bojím :-D
 14. hrozně chci , aby moje ségra už měla dítě ! :D
 15. dokážu se při přemýšlení nad africkými dětmi i rozbrečet - hrozně bych jim chtěla pomoc ! (http://data.whicdn.com/images/19356045/tumblr_lw0pxdj3NS1r4eqapo1_500_large.png :((()
 16. krom toho, že jsem měla v dětství nakrátko ofinu, jsem nikdy jinak ostříhaná nebyla - vždy si pouze přistřihnu konečky..ale např. mikádo nebo něco jiného jsem nikdy neměla;)

I can not stand it!!

16. listopadu 2012 v 18:34 | Kami |  Deníček
Achjoooo, to je hrůza, poslední dobou se fakt šíleně těším, až konečně vyjdu ze základky, budu na střední, kde nebude nikdo z naší třídy!!!!! to jsou takový piiipky ty dvě "nej kámošky" moje...už mě to nebaví!!! furt jenom ty děláš tohle, ty neděláš tamhleto, proč neděláš tamhleto, hlavně že chceš tohle a blablablablbablblabla! Noacoooo, tak nemám nejlepší kámošku, mně je to šumáááák, aspoň , že mám Natkou s kterou všechno můžu hezky prodrbat..! a můžu ji všechno říct,a vím, že to nevykecá, né jako ONA!!
Jdu od toho...zejtra jdu na Rozbřesk 2. část :)), vůbec se 'megamoc netěším'! :)) A pak za 2 tejdny v pátek zas na hokej :) já se tak těším!! :D:)) Dneska bych chtěla zkouknout aspoň Stmívání a zítra zbývající díly, jestli to stihnu, ale bohužel teprve stahuju 1. díl, no :D protože to mám pouze na starým pc, ale na noťasu ne:/..no , nevadí, tak si počkám;).Tak čááu :) užijte si víkend, a sory, že tu vůbec nejsem, ale není čas, musím se učit a tak...
Tumblr_mdlb7fs54x1rqv4qbo1_500_large

Pátek!:)

9. listopadu 2012 v 20:07 | Kami |  Deníček
Čau)).Tak zas tejden za sebou, ale můžu říct, že se za těch 5 dní toho u mě dost odehrálo.Moje drahá maminka má poslední dobou vážně fantastickou náladu - jo, libuju si v ironii.Vadí ji, když přinesu domů trojku z vobčanky, i když to dostal od nás každej druhej, navíc nikdo nečeká na to, že nám úča dá nečekanou písemku, v který jsou např. věci který jsou mini písmem vysvětlený někde pod lištou v učebnici, fakt že jo.Už vůbec nemůžu chodit ven, no moc mi to ani nevadí, páč je stejně zima a není co dělat, ale musím se furt,furt,furt učit.Na jednu stranu je to dobře, páč na to není čas, když jdu ven, ale hlavně, když budu mít o víkendu volno! S tím jsem taky počítala, že dneska už budu mít pokoj, ale když jsem ji řekla, že mám 3 z matiky, tak zas jenom "UČIT!" Naštěstí jsem ji přemluvila, byli jsme venku..jo a taky jsem byla vážně šťastná, když mě obviňuje z něčeho, co jsem neudělala!! nejvíc nenávidím..
a pamatujete jak jsem vám psala o té kočce, co byla černobílá a měla zlomenou přední packu? Dneska jsme potkali tu samou, ale byla trošku jinak zbarvená (zkrátka jsem si 100% jistá, že to je jiná) a měla taky zlomenou packu!!! ale ne tolik jako tamta.No a potom jsme zase viděli kotě, který bylo velký asi 20 cenťáků, utíkalo před náma, nechytli jsme ji, ale pokoušeli jsme se :( a pak dolem se zasekla někde v autě, skočila někam do motoru, nebo kam..ale pak zase vylezla a pak zase jinam atd. , ale to už jsme museli dom..zítra se tam půjdem mrknout..chci jí domů! :/ chudák malej, je božíí, taková pidi, ale teta říkala, že ji viděla z okna a měla taky zlomenou packu! jaká svině tohle děla?!!!! zbít je k smrti, tyjo..
Jo jináč 30.11. jdu s tátou na ten hokej hrajou doma PCE se Zlínem! :))))))))♥ hrozně se těším!!!:)
nejlepší! :D:D :)) žeru toho od 1:20 ! :D boží je :D a ten po něm taky je správnej :D

Hockey, hockey, hockeyy:)))♥

5. listopadu 2012 v 20:23 | Kami |  Deníček
Čau!:) jsem se docela dlouho neozvala,no:D.Užili jste si víkend? já tenhle ani ne;D..včera jsem koukala na hokejíček Pardubky a Slavie :)samozřejmě vyhráli ti lepší, našiiii :)):D.Táta mi slíbil, že mě vezme na hokej až budou hrát doma, neskutečně se těšííííím:)♥.
Tenhle tejden to bude ve škole docela pohoda, dneska jsme mělí místo zemáku další matiku;)...ve středu máme ňákou úchylnou přednášku :-D místo chemie!! :)))) !! to je super..! :D
Zejtra ale odpolko VV , chjo :( a pak letět na aerobik, :-/ hrozně se mi chce.
Tedkon doufám, že mě mama nechá koukat na gympl, dlouho sem ho neviděla://.Tak báj..
Tumblr_md13j2cuk71qmevz7o1_500_large