Říjen 2012

Narozky :-))

31. října 2012 v 18:37 | Kami |  Deníček
Už zejtra mi bude 14 hehe:-D.JO a vůbec by mě nikdo netipoval na 10 :-DD.Stejně mám boží datum 1.11. :D:D.A co jak se máte, co škola? :) u mě to jde docela zkopce;), dneska jsme psali z matiky, bude další 5 :(, takže si zejtra zapomenu žákajdu, páč by mě máma zabila;).Už dneska jsem měla dusno dost, kvůli 4 z němčiny, nesnáším tu úču!!!! měla bych dostat tak 2- ne 4 ! :/ Mě vytáhla na zkoušení..fuu!
Valča minule taky dostala za 5 :-/ ! Teď ještě 5 z chemie;) mysleli jsme si, že špatný známky nezapisuje, ale bohužel jo;).Ale byla jsem tak zkoušená z PŘ :-D na hmyzožravce a nevěděla jsem totálně nic;'D akorát jsem si odvodila, že žerou hmyz:-D ostatní mi radila Natka z lavice:-D názornýma meme ukázkama:DD a mám za 2- :)):D.
Včera jsme měli vaření, prča jaxviň ! :)):D vařili jsme myšky (toas. chléb na tom pomazánka/tuňák,majolka a vyzdobení - oči/ olivy, uši/okurka, pusa/klobása) :D.Ostatní dělali něco jinýho, vůbec mi po tom nebylo blbě :X takovej madlajs víšco:DD horčice, sýr, chlebíčky, ty myšky a to všechno v tom žaludku pak smíchaný :-! :D.Vůbec jsem nemohla, to nikdo jsme všici posílali jídlo na hromadu a dneska o přestávce jsme to dojedli :-DD jsem toho snědla hafo:DD.
Tumblr_mck8sf067b1r8hiu2o1_1280_large

why God could not do that love easier?

27. října 2012 v 18:38 | Kami |  Deníček
Nazdar smráďata :-).Jak jste si užili (užíváte) prázdninek ? :) u mě celkem fajn.Ale moc rychle to utíká, no:-D.Jak jsem psala..ve středu jsem byla v tanečních se mkrnout..ve čtvrtek jsem měla bohužel trénink :/ a včera jsem byla na brusku :) nic moc, docela nudex :D příště to snad bude lepší..jsem byla uplně vedle z jednoho hokejisty:D!! potkala jsem ho 3x za 3 dny, to musí něco znamenat:DDD né , sranda, zase klídek jo:D.
Dneska jsem byla na soutěži..jako jednotlivec, fuuj, něco hroznýho dneska..základní kolo mělo nemožnou sestavu uplně:D takovou prostě divnou, vůbec mi neseděla, ostatně nikomu od nás:-D, ale absolutně jsem byla zmožená, krk, břicho, au! :D jenže bohužel byla asi jen 5 minutová přestávka a už šli vyhlašovat, kdo postupuje do finále, samozřejmě, že jsem tak nějak postoupit chtěla, ale tělo říkalo "ať nepostoupím!!!" :D 'bohužel' jsem postoupila do TOP dvacítky.Byla jsem celkem šťastná, že nám dala jinou sestavu, ta mi seděla líp;), byla tam i flexibilita a síla, takže i docela cajk:D ale pak tam napojila tu původní sestavu ještě k tomu! :D já jsem tam zmatkovala:DD už jsem to i zapomínala a byla jsem zase deaaaaad! :/ pak vyhlašovali nejlepší 5, tam jsem se samozřejmě nedostala, ale Iva říkala, že to muselo být o fous, no nevím no :D.
Ještě něco vám musím povědět:-D.Včera jsme byli s holkama venku, šli jsme okolo obchodu a tam byla číča, já si jí hladila, taková mourovatá, jdem pryč, vrátíme se tam znovu, tam číča, ale uplně jiná, než ta 1. ! :D měla černý flíčky a byla bílá a měla zlomenou pacičku :(( uplně pajdala, jakože po loktě nebo nadskakovala, nám jí bylo hrozně líto, napadlo nás ji donýst k veterinářoj, kterej je na sídláku, byla to sice hrozná cesta, kočka se bránila, ale podařilo se nám ji tam 'dokopat'.Bohužel veterinář nám řekl akorát to, že s tím nic udělat nemůže, že o ní ví, že se tu toulá už tak 14 dnů a že by to chtělo rengén, ale to on nedělá.Museli jsme to nechat bejt..páč jsme stejně museli dom.Jenže pak jdem Valču doprovodit večer domů a co nevidím ! kočka k nám utíká..jsem si sedla a ona na mě si uplně dala pacičky ! :( nešlo neodolat..vzali jsme jí a šli dál, jenže když šli zpátky vyvlíkla se mi a žrala granule, co jí tam lidi zanechali.Už se prostě nedala vzít a zalezla si do příštřežku.Když jsem to řekla mamce, řekla mi, že jsem ji měla vzít, ale co, když se nenechala, pak jsem se ještě snažila, aby prostě byla u nás, ale Žaneta už nemohla jít ven, aby jsme pro ní šli, tak jsem chtěla jít dnes, ale už jsem jí nenašla..achjo :(( ještě když jsou všude ty hnusný bílý sračky! ://
není nic hezčího :') ↑

Weather does not decide about anything.

25. října 2012 v 9:34 | Kami |  Deníček
Máme sice hnusně, když je to volno, ale to máte jedno, jde si to užít i tak, přeci :-D.Včera jsme se byli kouknout s holkama na prodlouženou do tanečních :-)).Nejlepší jak vždycky ty kluci letěj, hehe:-D.Ale bohužel jsem neviděla jak jim holky dávaj kapesníčky:DD to už jsme šli, byl tam hroznej hiiic:D a navíc jsme stáli a ještě tak blbě;).
Chci tam příští rok chodiit :D.Pak nám docela hrabaaloo:-D a ňákej kluk se nás dokonce zeptal, jestli nemáme oheň :-D.
Pak jsme šli k Žanetě, tam taky byla sranda docela :D a pak jsme už šli domů.Zkoukla jsem gympl a někdy v noci konečně usla.
Normálně není nic horšího, než bzučící komár !!! :D v noci na neděli, mě v noci to hnusný bzučení probudilo, no vlastně mě probudilo jak jsem se ze spánku drbala a pak to tam bzučelo :D, někdy ve 2 ráno..jsem si vzala peřinu a šla spát do obýváku, zavřela jsem dveře od pokoje.A co myslíte, nešlo mi spát, ale hlavně za půl hodiny byl komár zase u mě! Šla jsem zas do pokoje a pak už nepřišel :-DD naštěstí, tohle bylo poprvé , co jsem v noci slyšela bzučet komára! :D mě nikdy v životě předtím nevzbudil :D.Néé, dneska aerobik, ježiš ! :D:(
Tumblr_mccpnr4fi51r2ntmlo1_500_large

rooms

22. října 2012 v 15:12 | Kami |  Pictures
Hrozně se mi líbí fotografie nejrůznějších útúlných pokojů, tak jsem se rozhodla jich sem pár dát ;).Přála bych si mít nějakej takovejhle pokoj, ale bohužel...když tam furt mám nejrůznější věci sestry a bratra, kteří jsou sice odstěhovaný, 'ale'...
no to je fuk :-) zkrátka tady jsou nějaké obrázky z weheartit
Tumblr_mbqugjd9pf1r7mw7go1_500_large

Blah blah blah.

15. října 2012 v 16:03 | Kami |  Deníček
Ježiši, to je zima:X.Hrůza.Hej tenhle tejden bude monstrózní :( dneska jsme psali z Chemie, mám za 1 ! -_- ani nevíte, jakou mám radost:)) a zítra píšem z ČJ, ve středu z matiky (nic horšího bejt snad nemůže), ve čtvrtek píšem z ČJ a v pátek zase z ČJ (no když nebudem psát v pátek tak v tu středu, ve stejnej den s M) ;/ se zbláznili ne? No tak ČJ mi neva, ale ta matika! :(( za chvíli se jí půjdu učit, protože zítra moc času nebude, když mám trénink :3.Aspoň, že příští týden máme jen 3 dny školy !:-)
achjoo já se těším až budem ve škole vařit, ale to až 30. nějak:D. A tenhle pátek jdem plavat, omg:3 to zas přijdem, namočíme se a můžem jít zpátky a na vobčanku přijdem pozdě:-D.Kdyby jste věděli jak jsem nenažraná, já bych furt jenom žrala:-DD to je hrůůza :D kdybych se nekrotila, tak přibejvám jak nafukovací balón, to je hrůza:-D.
8057929696_3097fcafd9_c_large

Oppa Gangam style!:-D

12. října 2012 v 18:41 | Kami |  Deníček
Nejlepší, jak jsou z tý písničky všichni vycákány:-D víšco, taková naše třídní písnička, no dalo by se říct, že školní, páč když přijdu ke druhákům, tak si ji tam pouštěj:-D a dneska i deváťačky.Dokonce Natka K. přinesla repráky, který se zapojí do mobilu a do zásuvky a Kuba to tam pustil, takže mrtě:-D ale museli se jít zeptat učitele a ten to zatrhnul:( tak jsme měli po zábavě:D.Moooc jak na to všichni tancujou,ne:D.Ve škole docela cajk, až na to, že furt nechápu tu látku v matice, absolutně:(( aspoň, že se mi to pokusí v neděli pokusit ségra,páč příští tejden zas na to píšem.
Včera úča poprvé zkoušela z literatury..(ona snad bude zkoušet i ze slohu) jednoho člověka a koho myslíte, že vytáhla! Koho jiného než mě! Dostala jsem trojku a to jsem za ní ráda, miluju ty její otázky a její větu kterou za hodinu řekne X krát "Celou větou to řekni!" Z něminy 1 ;) ta je v pohodě.Hej venku je zima, že to snad není možný, slyšela jsem, že má zítra nebo dneska sněžit:OO.To zas bude jenom čvachta a nic z toho..;)
Poslední dobou mě tak nějak baví se učit a dělat domácí úkoly:-DDDD nevím, co se to se mnou stalo, ale tak tím líp,viď:D.
Tenhle týden jsem byla ve škole služba s Valčou, jenže Valča od středy chyběla, tak jsem na to byla sama, dneska absolutní nestíhačka:-D furt zapomínám na to, že s sebou musím furt vláčet třídnici:(:D sotva si vzpomenu, že musím smazat tabuli a na ČJ a VO si na začátku vstát , abych nadiktovala, kdo chybí a kdo už ne:-D.Navíc když mám (ani né) 10 minut převlíknout se z oblečení na tělák do normálního, běžet pro třídnici, ale to jsem musela asi 3 minuty ještě čekat na to než odemknou třídu, takže už mi zbývalo tak 5 min. pak rychle běžet dolů s třídnicí (jelikož jsem ji zapomněla) pak tam čekat jestli přijde druhej učitel,aby zapsal tělák kluků, nakonec to zapsal minutu před zvoněním, a učitel mi řekne ať jdu rovnou ještě za učitelkou na AJ protože tam třídnice nebyla:D ale to už zazvonilo,takže mi to chybí a když by mi Žaneta nepomohla smazat tabuli a dát na menší tabuli druhy VV, tak jsem vyřízená, doběhla jsem do třídy a za mnou hned úča, takže i bez připravení, docela fuška, no:-D.Už necii:-D.Tak čuus:)).
Tumblr_lt12hgrbk41qh7a1to1_500_large

nejlepší,nejlepší,nejlepší :-)

7. října 2012 v 18:11 | Kami |  Deníček
Čaveec bobci :), jakpak se máte? Asi né zrovna nejlíp, když je zas zejtra pondělí a navíc je venku tak hnusně, no, taky mě to štve.Před chvílí jsem dělala úkoly,kdyby jste věděli jak já nechápu tu matiku :( to je hrozný, fakt nevím jak se to mám našrotit od toho blbečka, od kterýho to nepochopím, mně to prostě do hlavy neleze, achjo.Ale teď konec se školou.Víkend byl celkem užitej, v pátek jsme se šli podívat na toho Matese na hokej,
jakože jsem byla zvědavá právě na ten hokej, vůbec nás to nebavilo, za prvý naši prohrávali a za druhý Mates vůbec nehrál :D.
Přišli jsme tam s Valuš a s Žanetou a už tam byli nasáčkovaný Kubinové,Káťa,Filip a Michal, šli jsme za nima, tak jsme chvíli jen tak seděli,čučeli,fandili nebo těm druhej naopak:D (fuuuj) což bylo častější:D.Pak šli Kubin s Filipem sehnat cigára,pak to tam hulili jen oni 3 ještě s Káťou, ostatní včetně mě nekouřej:P - proč taky.Byli jsme chvíli venku a pak zase vevnitř, proč taky ne, když jsme to měli dva metry od sebe:D tak pak nás seřval takovej bůček:D,že máme bejt bud vevnitř nebo venku,tak jsme šli pryč,protože jsme se nudili a navíc venku bylo větší teplo než na zimáku,žejo:D.Cestou domů to byla jako docela sranda,noo:D.Prej na mě Filip "chceš si zaplavat?" :D a málem mě hodil přes most:-DD.Né, bylo to užitýý:)).
A co vy, jak jste si užiili víkend?:))

Weekend ! :-))

5. října 2012 v 15:25 | Kami |  Deníček
Nazdárek :-).Konečně víkend, ale tenhle týden alespoň podle mě utekl rychle:)).Teďkon to ani tam nebylo tak náročný, protože včera taková trapná exkurze 2 hodiny a dneska zas jsme šli se školou do školky(bejvalý) dát tam přáníčka, který jsme malovali, budou je posílat někam do Zambie nebo tak.Tak jsme tam museli trapně hledat odpovědi na otázky, který jsme dostali např. jak dlouho existuje skauting, měli jsme to dobře - jako první :D, super budem na kisu žejo:D.No nic..
Nevím, co bych vám ještě napsala:D.No, dneska jdem s Valčou a s Žanetou se podívat na kluky na hokej večer, Mates si to hrozně přál:-D jde skoro půlka třídy, takže bude sranda:D.
Známky docela v cajku až na pětku z máti, no :D.Jináč ve škole jsme byli já a Valča s klukama ze třídy sbírat sběr (papír..máme papírovou várku ve škole), Filip, kdo chce svýst v kárce, tak jako jsem si sedla, mě vezl a pak Mates ať si nasednu, tak jsem udělala, jak řekl a on mě hajzl poslal do křoví! :D:( Už sem tam pak k nikomu nevlezla!:D
PROSÍM PTEJTE SE! NUDÍM SEE:D >>>>>>TADY
Tumblr_lqtmozclnd1r0i9t4o1_500_large

jakože nadpis:D

3. října 2012 v 14:48 | Kami |  Deníček
Čautee :).Poslední dobou u mě aktivita padá, ale omlouvat se nebudu, blog není povinnost a affs (což za povinnost taky moc nepovažuji) celkem obíhám;).Ale tak znáte to škola, učení apod.Navíc moje mamka neviděla od tý doby, co dostáváme známky žákovskou knížku, takže ji samozřejmě chtěla vidět:D..řekla jsem , že ji mám ve škole, nechtěla mi to ale věřit, tak jsem se ale přiznala k jedné 4 z matiky a druhej den i k druhé z ČJ :D a včera jsem ji ukázala žákovskou a tam byla ještě ta ze zemáku, ale můžu říct, uběhlo to úspěšně! :D:) OK, řvala, ale včera ne:D.
Fakt peklo vstávat v 6 hodin, aby jsme byla na 7 na laborkách z PŘ :D (aneb v úterý), zkoumali jsme chlupy savců:D - kráva,ovce,prase,kůň,kočka,pes,zajíc,králík a ostatní :D.
Mimochodem máš "trošku" ostříhaný vlasy, ty konečky už byly fakt šílený :D ale sere mě, že to mám ještě víc vlnitý než předtím:/ každopádně, rozdíl moc poznat není, komu jsem to neřekla, nepoznal to :D.
Hej, já se tak těším na vaření! :D to bude mrtě - já, valča, mates, ondra - to jsme ale 4ka:D to budee maso:D.
No, nic, mějte se :).
78cbd272084e11e28d7e22000a1cbb3c_7_large
neasi