Září 2012

nebud paranoidníí:-D

30. září 2012 v 20:04 | Kami |  Deníček
Čau smradi:-DD..docela horor jít po 3 dnech volna plus čtvrtek večer:-D zase do školy, žejo? :D Pro mě naprosto šílená představa, ale co, budem to muset zvládnout:-D.Ještě 9 měsíců a jsou zase velký prázdniy, jooo ! :D
Dneska ČSMT , doufám, že mě mama nechá dívat, když ted nemám tu telku.A co bych ještě napsala, já ani nevim:-D.
Nechápu, ale strašně je 'dneska' populární to ask.fm :D tak jsem si to taky založila, docela zajmavý, i když mi tam nikdo psát nebude, teda někdo napsal, ale tak je to anonymní, tak nevím ani kdo :-D takže kdybyste někdo chtěl napsat :D tak tady<
Tumblr_mb5athu2il1rphzoco1_500_large

Prodlouženej víkend:))

27. září 2012 v 22:14 | Kami |  Deníček
Čauvec smráďata:-D:)).Jak si užíváte prodlouženého víkendu? :)) jsem fakt ráda za něj :-D ve škole je to samá písemka a já jsem tak nějak ještě nestihla střebat, že prázdniny už skončily a že by se měla Kamilka začít učit ;D, takže samá 4 :DD a mamka o tom radši ani neví ještě..:D.No, dneska jsem měla ještě aerobik, takže volno jsem zas tak neměla odpoledne, ale až jsem přišla šla jsem hned s Valčou na chvíli ven a pak jsme šli k nám a byli jsme tu do 9 a pak šla dom.Zítra doufám, že už konečně půjdeme na brusko :D:))) chci tam..takovejch pěknejch kluků tam:-DD celkem, né už mlčím:DD.
A co ve škole jinak ? :D sranda docela :D.Nejlepší když o odpolku na VV přinese Mates naše batohy ze třídy:'D takže táhne 4 plus svůj :D.Hele normálně, takový výtlemy jako s Milanem (kluk , kterej k nám propadl) jsem snad nezažila :D ne to přeháním :D je to fakt pošuk :DD šílená prdel :D.
Normálně deváťačky jsou na nás nějak hodný v poslední době:-D, to je fajn :D.Kája M. mi dokonce řekla "Kami, Kamčo" a normálně se se mnou baví, nenormální :-DD.
No, nic, jak se chystáte užít si víkend? :))
Já teď sluchátka v uším, před chvilkou jsem si pouštěla Justina B. a teď Demiiiii :))):P.
Tumblr_m5lqg7p9dj1qk6gro_large
:')

Nejvíc užitej včerejšek :-))

23. září 2012 v 11:02 | Kami |  Deníček
Ahoooj :)).Tak jak jste si užívali víkendu? :) Mně šíleně utekl :/.Zejtra do školy? Nepopsatelný jak moc tam nechci ! Ale včerejšek jsem s i max. užila :-).Jak možná víte byla jsem na svatbě ;) Pétě :) (moje prasestřenka).Vůbec jsme se nestyděli ostatním píchat ty mašličky, jestli víte co myslím :-D Němcům to bylo v pohodě, ale :D (Petra si vzala Němčoura, víte:D).No, v kostele už pak byla nuda, no;D.Když jsme šli ven, tak se s náma pokoušela bavit máma Matthiase (ženich), ale nerozuměli jsme jí,..bohužel:D, pak se s náma ještě pokoušel bavit Matta bratr a pak my jsme se pokoušeli bavit s takovým malým klukem :DD.Ale to bylo až v podlesí ;), tam byla jakoby už oslava.Po fakt zvláštním předkrmu jsme už šli za Sophií (díte nevěsty) a hráli jsme si s ní :D:), pak nás zavolali na polévku a hlavní chod byl taky dobrý :D svíčková, komu by nechutnala, že? :D Pak už jsme byli v jednom kuse s malou :-) já bych ji vždy uplně sežrala :-**:D když ona je tak 'loštomilá' :DD:) Byl tam kouzelník, takže tam něco předváděl a pak dělal balónky ..takový ty zvířátka tak Sophince dal kytku, která byla větší jak ona:-D, ale kouzelník se ji chvíli líbil:D, ale byla už ospalá.Pak jsme ji konečně někdy v 7 hodin uspali a šli na večeři :D Matt s Vojtou ji dali na pokoj;).U večeře jsem už skoro vůbec hlad neměla, ale trpěla jsem žízní, tak jako co dělat, když mi odnesou skleničku ! Tak ale dojedli jsme.:D Pak jsme šli s Valčou pařiit :-DD.Pak tam byl barman, tak tam různě házel se s láhvema a tak :D Němci byli z toho uplně paf :-DD.Pak jsme šli zas pařit :-D.A v 10 jsme jeli dom, sice trochu brzo, ale neva;).Byla pěkná svatba, užitá :-) a ty Němčouři byli hrozně fajn;).
Já tak nechci do školy! :(
Tumblr_m9dpj42shy1r3gb3zo1_500_large

Tommorow will be legendary!:-)

21. září 2012 v 15:38 | Kami |  Deníček
Zduř :-)).Tak konečně pátek :)).Už to chtělo volno od tý mučírny, že? :D K známkách se už vyjadřovat nebudu, ale je to lepší než ty 4, co jsem psala v minulým článku:-D.Ej, já se těším na zítřek!:-) Jdu na svatbu, Pétě :).Budu tam s Valuš, takže se těším :-D a budem hlídat převážně často Sophinku :))).Těšing, těšing , těšiiiiiiing!♥ :D
Hele fakt jak za trest mít na občanku tuhle úču ! :D no, ok, tak hrozný to není, ale když si vymyslí, že máme napsat ke každýmu písmenu v našem méně slovo tak, aby to vytvořilo smysluplnou větu o každém z nás, tak jako :D.Vymyslela jsem to až ve škole :D jako ' K A M I L A ' se nevymejšlí nejlíp , no :D.Ale nakonec jsem dostala jednušku :D.A teď zas jsme si měli obkreslit své ruce do sešitu a do pravé ruky napsat 'Jaká jsem' a do levé 'jaká bych chtěla být' :D.Fakt úkoly, tohle:D.
Joo, to jsem se zapomněla pochlubit, jsem nejmenší ze třídy nejmenší a když jsme dneska skákali do písku, byla jsem mezi nejlepšíma normálně! :D :)) mám přes 150 cm a skočila jsem 3 m, 20 cm ! :D učitel prej " kdybys měla delší nohy , tak bych si na tebe vsadil, skáčeš dobře" hehee :D.No nic :D.
Užijte si víkend, čágo ! :-))
Tumblr_lwshtjguzw1r621zlo1_400_large

Always have a smile on your face!

19. září 2012 v 15:02 | Kami |  Deníček
Čauky :).Soráč za moji neaktivitu ;).Žádný výmluvy vymejšlet nebudu ;D, zkrátka se mi nechtělo moc psát.No..ve škole to jde poslední dobou z kopce..asi bych se měla už konečně začít učit.4 z matiky..a teď ještě 4 z ČJ, takže fakt žůžolabůžo:-D.Myslím, ale, že kdyby tu písemku opravovala nějaká intelingtenější a normálnější učitelka, než ta naše, tak bych dopadla aspoň o stupeň lépe.Protože podle mě, když napíšu antonymum ke slovu světlý tak napíšu přesně toto:"3.tmavý" a ona mi za to dá 0 bodů, i když pak řekne, že "tmavý" byla správná odpověd, tak to vážně není normální ;)) nebo když chce k číslovkách napsat jejich druh a já je napíšu všechny správně, akorát jsem zapomněla k tomu napsat zda to je určitá nebo naopak..co myslíte - 0 bodů ;).Fakt skvělý, no :3.No, fakt docela lítačka, když mi ve třičtvrtě na 4 končí škola a já musím letět na aer., který mi začíná ve čtvrt na 5 ;). no tak nemusela bych chodit na malý, ale chci ! :P máme tam novou Natálku tříletou, takovou uplně mini :D:) a Lucinku :).Takže jich přibylo nových hned 6 :).No, včera jsme měli poprvé Teorii o vaření, docela se na to těším :-D.Jelikož jsme početná třída, jsme rozděleni na skupinu A a B.Jsem v áčku, takže jsem s Valčou a s Žanetou atd.A to máme ještě udělat skupinky po 3 a jedna čtveřice, budem já, Valča a Mates s Ondřejem :D máme bejt spíš namíchaný, joo to bude sranda:DD.Fuu..tohle počasí už mě celkem vytáčí, když něco mám např. aerobik, tak je hezky a když mám volno jako dnes, tak co myslíte;).No, nic já jdu něco zkouknout..pište prosím nějaký typy na filmy:D já jsem zoufaláááá:D.
Normálně já žeru ČSMT :D dokonce tam má bejt jeden kluk od nás z okolí :D.A taky žeru Americký X Factor :)) Demi♥ a Britney :).A v sobotu Pétě na svatbuuu :-) těšing..s Valůšou :).
Tumblr_m6tlmvel6h1rut9u9o1_400_large
boží vlasy:-) celá je boží:)

Finally Friday! :)))

14. září 2012 v 16:17 | Kami |  Deníček
Čavec.Tak co škola? U mě..no..:D psali jsme písemku z matiky..a to jsem dostala dvojku, ale za 2 dny jsme psali další a to budu mít tak 4-5 :/:D..a v ten den jsme psali ještě ze zemáku a z příroďáku, tak jako fakt super, no:-D.
Dneska je konečně zas pěkně:)) ale ráno byla zima, no.Myslela jsem, že půjdem ven, že se Valuš staví, ale zatím se nestavila, tak nevím :(.Kdyby jsme šli aspoň pak na brusko večer, tak aspoň to..žejo.Na fejsu taky není, jenom teta (její mamka), ale tý se mi moc psát nechce, no:-D.
Konečně pátek tyjo:)).Včera aerobik..náš trénink ušel, akorát mám trochu namožený ruce, no:D.U malých už máme 4 nový, všechny takový no..nic radši:D.Furt malá Nikolka chce ode mě tahat:D se nějak rozjela, nejlepší jak na svýho brášku dole křičela "splatku! splatku! splatku!" :DD
No, nic konečně jdu za Valčou! :))
Affs zkouknu až příjdu :) pá.
Tumblr_lpzeppywr21qld5cko1_500_large
je nejlepší :):-*

2. týden ve škole

11. září 2012 v 21:44 | Kami |  Deníček
Čauky.Tak co škola? U mě to jde, ale dneska už jsme psali z matiky, ale bylo to opáčko, doufám, že budu mít fakt nejhůř za 3, ale tak nevím, no :-D.Snad to dopadne dobře, jinak pohoda, z ničeho nepíšem jinak.
Normálně máme uplně božáckou úču na hudebku, je nová, mladá, hezká a jiná :-D.Chová se trošku jak puberťačka prej : "Tak nepruď!" a takový kecy říká ;D je s ní sranda, nejlepší úča toto :D, hraje na kytaru a dává nám na výběr, co zpívat.Prej "od mandrage bych taky něco zvládla" ..hraje na kytaru ;).Už jsme si psali jaký referáty budem mít na jakou chcem skupinu , zpěváka nebo tak.Mám s Natkou a Valčou Mandrage :P:).
No, úterky jsou fakt hrozný, kor dnešek.Školu máme normal v úterý do třičtvrtě na 4 a ve 4 mi začínal aerobik s prckama, naštěstí to bude začínat "až" ve čtvrt na 5, máme odpoledko - VV.Byli jsme na obědě v jídelně;).A pak jsem letěla.
Na aerobiku dobrý, páč jsme si celou dobu jen povídali..jooo, chci mít sestavu fízlové vs. věznové :D, chci bejt fízl :D.
Tak já jdu, pá :).
Tumblr_m9czbrpm941rs406po1_400_large

laughter:-D

6. září 2012 v 18:06 | Kami |  Deníček
Nevím, co to mám za zvyk, psát teďkon, co je škola každej den, ale myslím, že to dlouho nepotrvá:-D.Ve škole se už samozřejmě učíme..ale ještě to jde;).Teď budem ještě opakovat, takže cajk;).Ve škole je teďkon hrozná sranda, takovejch výtlemů :-DDDDDDD.Byste nevěřili :D.Včera J. o němině :D prej "Meine Schwester heiSt Markéta." a jeden kluk "tahle markéta viď" a on "Jdi do prdele" a učitelka na něj čuměla :D a třída výtlem :D a on si to pak až uvědomil :-DDD.Nebo dneska;DD.Naši nadržení spolužáci vymýšlejí, takový ,,pohádky" ze sprostým scénářem natolik, že by se za to nemuseli stydět ani pornoherci :-DD.A my jsme dneska jelikož jsme měli supl na PŘ, tak jsme si mohli dělat, co chcem, tak jsme hráli šibenici..já vymejšlela, tak jsem napsala čárky a holky hádali, pak to uhodli a byl text "Kluci a Žaneta jsou hrozně nadržení." :D a Natka "tak to odtrhni a hoď jim to" tak jsme to udělali a oni jakože ne, že my;D a pak my "My nepíšeme sprostý pohádky." A já to měla v ruce a Natka mi to vytrhla a roztrhlo se to , mě zbyla ta menší část :D tak jsem si přečetla, co mi zbylo a bylo tam "my ne" :'DD a já na Natku "Natko přečti si co tam máš napsaný" a ona "píšeme sprostý pohádky" :'DDDDDDD totální výtlem, až jsme skoro brečeli;D to bylo fakt nejvíc :-D.Nebo pak Mates, že chce J. s Natkou chodit napsal a Natka "ale já s J. ale ne" a on si to přečetl a on "Cooo? :O " a já "oni napsali že s ní chceš chodit" a on " S kým O.O :O" ten výraz :-DDD masoo.Už se těším na zejtřek no :D.Doufám, že o nás nenapíšou pohádku, dneska s tím vyhrožovali;D.Tak zduř:-D.Zejtra jdu snad konečně na brusko, "vůbec mi nechybělo"♥ ! :)
662470-9-1305234098831_large

:) enjoy

4. září 2012 v 21:00 | Kami |  Deníček
Dlouho jsem nepsala, že ? Jen včera :-D.Ale nevadí.Škola ? No, zejtra už se pomalu budem učit :-/, b(l)éé:D.Hrozný, proč sakra musíme sedět před takovejma blbečkama..Kubin s Matesem nás celou hodinu kopali do židle :-/:D.No, včera jsme byli já, Valuš, Natka a Žaneta venku, no museli jsme teda ještě vozit Dana a Sophinku.Ale nijak nám to zas tak nevadilo ;).Šli jsme na hřiště, prvně jsme tam jen seděli na lavičce a čučeli :-D.Ale pak Sofča začala brečet, chtěla z kočáru, tak jsme ji vyndali, prošli jsme se s ní :-D a pak ji tam zase dali :DD.Pak jsme s P. hráli basket a pak fotbal, no já teda moc ne :-D, byla nejvíc sranda :D.Pak nám tam začal brát Valči mamky peněženku ;D my mu vzali mobil..pak přijel na kole se svojí sestrou Fanouš, tak byla taky sranda :D.Pak Natka natáčela a takový jedny 2 kluci si mysleli, že natáčíme je :D tak přijeli k nám :-D a čuměli :D a pak jakože holky nemlátěj, debílci ;DD.No, dneska jsme byli zas venku..ale jen já, Natka a Žaneta..Valča totiž nemohla.Byli jsme na hřišti..byl tam Michal, Kouzelník:D, Forest a pak Luba :DD, tak jsme tam jen posedávali a oni se nás asi 10x zeptali jestli nejdem hrát s nima a my furt "né, né, né" :DD.A furt jsme se tlemili těm kouzelníkovým řečem, vždycky promluvil a my výtlem:-DDD a pak nám řekl "to by mě zajímalo, na jaký smyslový úrovni jste", co to je za kravinu? :-DD.No nic. :D Já si jdu lehnout :):D.
Tumblr_m9rozsn0gp1qiyiwao1_500_large

První školní den.

3. září 2012 v 12:55 | Kami |  Deníček
Čau lidičky;).Jak jste se měli první den ve škole? :) Samozřejmě jsme měli jen jednu hodinu, takže cajk;).Sedím s Valčou u okna v 3.řadě ;).Před námi sedí Natka s Žanetou a za náma Mates a Kubin :-D.Říkali jsme si, co jsme dělali o prázdninách - museli jsme, po jednom , zas učitel dostal nápad;DD.Takže docela sranda :DD prej Andrea "no já jsem lítala po doktorech" a třída výtlem:DD sice to není nějak vtipný, ale tak všichni nějakou dovču nebo tak a ona řekne tohle :DD.A nebo Filip "byl jsem v lese na houbách" :DD.Jináč..rozvrh jsme ještě nedostali..až zítra, ale v úterý máme odpolední :/ a to nějak do půl 5 ! :( jestli bude aerobik tak jako letos..ve stejnej čas tak nemůžu stihnout prcky ani náš trénink :(((.Achjo..Proč zrovna v úterý? Vždyť všichni maj tréninky v úterý ! :/ jinak doufám, že se přihlásí na aerobik málo malejch dětí, páč jestli jich bude hodně bude nová přípravka a já s Natkou budem u vodnic a Léňa s Léňou H. budou u těch nových :( ! Nechci...!
No..včera jsme jeli dopoledne někam za Křížankama to bylo.Jsou tam takový dřevený chaloupky a každá z nich představuje nějakou pohádku..to víte Pavlína měla narozeniny ;3.A pak jsme byli na Milovech a tam jsme skákali na trampošce, z krajů furt vytejkala voda ;/ takže po skoro všude mokrý trampolíně, ale pak to uschlo a pak zas.Mám šíleně namoženej krk a záda *_* nevím proč.A večír jsem šla ještě chvíli ven a pak doma mi dala ségra takovou kabelku - tašku menší, kterou přivezla z Malorcy :).Zejtra máme ve škole 5 hodin už a poslední hodinu možná zemák :/ -_- ale aspoň máme celej den jen třídního :).Dneska se budu zas koukat na gympl, se těším, baví mě to :-D, ale ta základka na primě je pěkná kravina;)).
Tak co, jak jste se měli dneska vy? :) jakej máte rozvrh , povídejte , přehánějte :).
Tumblr_m9bft91ds91r28f9oo1_1280_large