Srpen 2012

my favourite songs

28. srpna 2012 v 18:30 | Kami |  Hudba a videa
Takže..nejdříve bych se chtěla omluvit za to, že nejsem zrovna 2x aktivní ;).Ale já vím, že mám strašně inteligentní affs, že oni to chápou :D:).Takže dneska přidávám pár písničky, který teďkon poslouchám :).
já tu písničku žeru:)
"musí to bejt: in, hafo, cool, jaxvin stylový" :):-D

only pictures

24. srpna 2012 v 11:22 | Kami |  Pictures
Přidávám nějaký obrázky, který se mi prostě líběj;)), není to na žádné téma.
Tumblr_m70s9ppnwh1qkuo1vo1_500_large

achjo.

23. srpna 2012 v 9:21 | Kami |  Deníček
Čau lidi.Moje mamka teďkon odjeli na 2 dny pryč, takže mě "hlídá" brácha.Né, že by mě měl hlídat :D, ale prostě u nás doma taky spí i s Verčou (jeho holkou).Je hrozně v pohodě:) mám jí ráda.Ségra včera odletěla na dovolenou, uuh, jak já ji závidím, na Malorcu!:) Jinak..sice vím, že to všichni nesnášej tak jako já, když někdo v tuhle dobu píše o školy, ale já prostě chci :D.Tak trošku se tam začínám těšit.Je to divný, ale já se netěším na ty lidi.Ale i tak se těším:D.Ale na jednu stranu, když si vzpomenu na tu buzeraci..Natky debilní dětský kecy na mě, tak už vidím, jak se s ní zas hádám, protože já nejsem jako Žaneta, která si všechno s trápením nechá líbit..když Natka zas jako malý dětsko začne, jakože je ona s Valčou "královna" a já s Žanetou jsme služky, tak mě to přijde směšný, že si na to hraje, ale na druhou stranu troufalý, že si to prostě dovolí, bych chtěla vidět ji, kdyby tohle někdo řekl;).Všechno se ale točí, že si na mě takhle dovoluje, kvůli tomu, že jsem menší než ona, to je uplně jasný..a to mi taky přijde už trapný, no a na Žanetu si dovoluje páč je malinko blbá a nechá si všechno líbit.Dost s Natkou.Těším se třeba na výlet, kterej sice bude až za dlouho :D ale bude dvoudenní :D, takže paráda:).
Teď tu skrám čaj a koukám na óčko.A co s dneškem? Fuuuuuuu..
V neděli i v pondělí byly božský vedra tyjo, v neděli jsem byla na koupálku s Valuš viz. článek dole.A v pondělí jsme jeli s mamkou do Žamberka na koupálko, bylo to ve zprávách, ale já to neviděla :D, ale jako už tam víckrát nepojedem :D.Šíleně ledová voda a buď tam je po kolena a nebo přes 2m hloubka a mě docela štve, když někde nedošáhnu :/.Takže nic moc..
Boys-friends-landscape-shadow-silohette-favim.com-222762_large

Cestovatelky:-))

19. srpna 2012 v 21:15 | Kami |  Deníček
Čauvec:-)).Dnešek jsem si parádně užila na koupálku v Chrudimi, jo trošku jinak než podle plánu, měli jsme skončit ve Skutči ;D.No, prostě to mělo jet, ale jelikož je neděle a ještě k tomu Skuteč, tak prej to hodně často rušej, byli jsme tam před 9.hodinou, když jsme zjistili, že nic nejede, tak jsme prostě šli trochu vejš, se kouknout kdy jedou vlaky, jel jen do chrudimi, ale bohužel až v 11 hod.! :D museli jsme takovou dobu čekat :-DD ale uteklo to ;D.Dala jsem vědět tátovi, aby se tam pro nás stavil, páč se tam nevyznáme ;DD.Tak šel s náma na koupálko a měli jsme to zadara, jako táta vždy;)).On by šel táta i sám na koupálko;)).Užili jsme si to :)) takový hlášky :D "Dělej, dělej , dělej " " a co mám dělat?" :DD nebo "ttlač, tlač, Jeremy tlač !" "*mmm* cože, jakej Jeremy??" :DDDD.Bylo to super, opět tam byla Zuzka ;D.Tyjo zejtra bude ještě větší pařák, fuu, ale to na koupálko se nedostanem už://.Jináč..měli jsme luxus vlak :D oba dva ;) s luxusním záchodem :DD to víte, ono to je sice normal, ale já moc vlakem nejezdím;):D.Teď koukám na farmu, doufám, že vyhraje Michal, musí! :D Nesmí mi teď vypadnout, je nejlepší ! :D Ale Jirka je taky borec:)).Ale Kubí..ježiš ! :DD
Néééééééé, reklama! :D
Normálně už mě štve blog.cz ! :/// furt mi to píše "Včera navštívilo váš blog 0 lidí." byl to vždycky nejradši rozkopala!:/// přitom vím, že to není pravda, dělá mi to víc jak tejden .. jsem jedinná??
Užívejte, mějte se tu, čágo..
Tumblr_l8dv9c86sb1qbo3bfo1_500_large
Hezkej obrázek:-)

..bejt in, hafo, cool, jak sviň stylový:-)

18. srpna 2012 v 12:11 | Kami |  Deníček
Ahoj.Fakt miluju jak ty fb stránky furt přidávaj obrázky s textem "za blablabla dní do školy", dělá se mi z toho špatně ! :-!
No nic.Před chvilkou jsem s mamkou ďála špagety, mňam, povedly se :):D.Ale taky jsem byla tak šikovná, že když jsem šla do kuchyně, ukopla jsem si o skříň malíček a furt mě bolí.Buď ho mám naraženej nebo zlomenej, ale to si myslím, že ne.Každopádně to šíleně bolí :/.Zejtra jedem s Valuš na koupálko, jedem busem , doufám, že tam trefíme! :D
Taky máte takový úchylky ? :D jsme se s valčou bavili, jak budem žít až budem velký :D, jakože takový kecy, že až budem na intru, tak za sebou budem jezdit :D potom budem bydlet v PCE :D budem mít rodinej dům, budem bohatý a takhle žejo :DD.A jakože čím chcem být, ale to už obě dávno víme :D:).Copak bych vám ještě pověděla? :D
Normálně já se bojím školy, já jsem hroznej lajdák a já už musím mít dobrý známky! :/ Teď už o něco jde, chci, aby mě někam vzali! :D Fuuu a ještě horší je, že pak budu muset dělat i vejšku ! Jako chápete to ? :D Já a učit se ? :DD chňá, co já budu dělat, achjo, dost s budoucností:DD . radši . :D
717fb9127679b9126a0a51372ebb3d6d_large

Nails

17. srpna 2012 v 13:19 | Kami |  Fashion
Takže zas něco do rubriky "Fashion", i když nevím jestli se to sem dá úplně zařadit;-).Prosím, prosím nějaké tipy na filmy? Dneska strávím celej den zřejmě zas doma:( tak nevim, co dělat ;).
Ale zpět k tématu.Prostě vám sem dávám pár ukázek nalakovaných nehtů:).
Tumblr_luz1unufuy1r1205zo1_500_large
více pod perexem;).

o filmu "On je fakt boží"

15. srpna 2012 v 13:02 | Kami |  filmy
Delší dobu si říkám, že bych mohla skusit napsat nějakej takovej článek jako recenzi na film.Dělá to v dnešní době hodně blogařek ;).Tak jsem se rozhodla pro tenhle film.Kdo si rád pouští filmy spíše bez toho, aby věděl, co se tam bude dít, nebo jak to dopadne, ať si přečte maximálně první odstavec;D.

On je fakt boží

Tumblr_lg1npspdcu1qckzpmo1_500_large
Celý film je v podstatě o jedné holce jménem Georgia a jejím životě.Žije se svými rodiči, malou sestrou Libbi a kocourem Angusem.Je ve 4členné partě, ale její nejlepší kamarádka je Jess.Do jejich školy začnou chodit 2 kluci Dave a Robbie, holky jsou z nich paf a tak je začnou sledovat a Jess s Georgie se pokusej s nima zblížit.
Více v celém článku.

Miley and her new hair

14. srpna 2012 v 15:17 | Kami |  Ostatní
Jak už všichni fanoušci Miley Cyrus vědí, Miley se dala na krátko, abych řekla pravdu, mně se to nelíbí ani trochu.Nechci ji nijak pomlouvat, vždycky jsem ji měla ráda a furt mám.Ale vůbec se mi to nelíbí ;).Darovala teda vlasy na charitu, ale i tak, může jim pomoci i jinak, než darovat jim své vlasy.Jaký je váš názor?
Tumblr_m8qvulnigb1qc84z0o3_500_large

Pictures

13. srpna 2012 v 15:27 | Kami |  Pictures
Takže přidávám nějaký obrázky, není to na žádné téma tenktokrát, jen prostě sem fláknu obrázky, co se mi líbí:-).
Tumblr_m8lczgagg91r61ap3o1_500_large

Užívat každiličkou minutku zbytku prázdnin!:P

12. srpna 2012 v 21:24 | Kami |  Deníček
Achjo, já se furt nemůžu vzpamatovat, že už budou prázdniny končit, protože celej rok se těším na prázky, jaká to zase bude pecka (jako vloni) a ono nic.Minulej rok se mi už v tuhle dobu docela chtělo do školy, protože už v tu dobu jsem měla milión zážitků a furt to nabývalo a letos ? Skoro žádnej.
Na dnešek jsem spala u ségry, Venda měl noční, tak jsme tam byli dole sami.Hráli jsme pexeso, hráli si s Rasťou, čučeli na bednu a někdy o půl 12 jsme šli spát, hehe:-D:).Pak jsem byla venku a pak jsem jela se ségrou a s Vaškem na pouť :-) no v podstatě jsme na ničem nebyli, já jen na takový tý trampošce, jak jste upoutaný a skáčete :D.Víšco..takovou dobu čekáme u jedný trampošky (byly tam 4) a když KONEČNĚ dojdem na řadu, tak nám řeknout, že to je jen pro malý, zrovna tahlencta trampoška, tyjo:D tak nás teda dali vedle už rovnou, ale ta holka mně to nastavila tak blbě, že jsem když jsem se přestala houpat nedošáhla ani nohama na zem :-D takže mně pořádně nešlo se znovu rozskákat :D.
2021_large
Miluju je! :) miluju ten seriál!:P bezkonkurenční!:-)