Červenec 2012

My favourite pictures (England)

29. července 2012 v 21:31 | Kami |  Pictures
Zase jsem vzala nějaký obrázky, který se mi zkrátka líbily, tentokrát to je na "téma" Anglie.Chci tam děsně moc! :-) Vzala jsem samozřejmě fotky z Londýna, chci tam neskutečně moc!<3

Změna plánu.

29. července 2012 v 15:57 | Kami |  Deníček
Takže, proběhla trošku změna plánu a na žádnej fest jsem nejela, nejela jsem totiž ani k tátovi.Táta řekl, že na ten fest nepůjdem, protože byl opravdu pařák, takže by jsme šli akorát na koupaliště, jenže včera večer mi mamka řekla, že jedem zejtra (včera) do aquaparku do Jihlavy a na celej den.Tak jsem jela taky samozřejmě.Musela jsem tam teda bejt s Pavlínou, ale co se dalo dělat.Potkala jsem tam dokonce Natku S. se Sárou, Adriankou a Sašou.2x jsem se s nima svezla na tobogánu, jinak jsem tam musela bejt s Pavlínou://.Jinak to bylo ale dobrý tam.Jezdíme tam každej rok.Dneska jsme pro změnu byli s Valčou v bazéně, chodíme každej den.I když je venku hnusně dneska, no.
Stejně minulý léto bylo to nejlegendárnější ze všech;), tohle je zatím na nic . I když štve mě, že už je skoro srpen:(.
Tumblr_m6d2l00qa51qz8lpeo1_500_large

Summer Paradise? ;) ☮

23. července 2012 v 19:32 | Kami |  Deníček
Nazdar děcká:D.Jak užíváte léta? °___° Já docela jo.Na noc na včerejšek jsme s Valčou spali u babičky.Vzala jsem všechny mý laky a nabarvili jsme si nehty :D každej prst jinou barvou,žejo:D.Skoro vůbec jsem se nevyspala.Probudilo mě v noci vrzání parket u babičky v obejváku (my spali vedle v pokoji), tak si řikám, co tam ta babička furt dělá? A najednou slyším, jak babička chrápe :DD, ale parkety furt vrzaly, nezarazilo by vás to, nevystrašilo by vás to? Mě totiž hrozně, bušilo mně srdce jako nikdy snad.Navíc jsem si vzpomněla, jak vždycky babička říkala, že ji tam straší a tenkrát, když tam spala máma a ráno se probudila, ale snažila se usnout, tak neřešila vrzání parket v pokoji (babička má všude hrozný parkety), protože si myslela, že babička něco hledá, jenže pak když se ji zeptala, co tam hledala, ona řekla, že tam vůbec nebyla;).Takže jsem v noci měla fakt strach, nedokázala jsem usnout, furt jsem budila Valču, která byla vedle mě (spali jsme na jedný posteli), ta mně, ale řekla přes svou ospalost "tak to neřeš" ;D.Valči mamka druhej den říkala, že babička říkala, že jí tam v noci vržou parkety, že to dělaj.Ale mně to je stejně divný.Zrovna v noci takovou dobu a navíc mně to přišlo, kdyby prostě tam někdo chodil, úplně krok za krokem.Babče jsem to neřekla, nebudu ji strašit;), no nic.Jinak jsem furt venku a dneska jsme byli i v bazéně;) (krytým, koupálko tu bohužel nemáme).Stejně se nejvíc těším na sobotu *_* viz. článek pod tímhle.
Jo, málem jsem zapomněla, včera jsem jela s Valuš k jejímu tátoj do Svratouchu.Má malou holčinu, asi roční, Haničku, je uplně boží :D, je s ní sranda s Haňďulí jednou:).Jeli jsme se všichni 4 (já, Valča, její táta a jeho přítelkyně - Handi mamka Péťa a Hanička:D) podívat na rybník Dářko;).A pak ještě kousek dál, Petra fotila:DD, takže mi včera na fejsu poslala fotky, má boží foťák a fotky!:P

ENJOYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

21. července 2012 v 11:26 | Kami |  Deníček
Čauky.Jak se máte?:-) Užíváte prázdnin? :) Já...no, celkem i jo.Chodím občas ven, ale jinak nuda, no :D.
No, ale kdyby jste jenom tušili, jak já se těším na příští sobotu, fuuuuu!!! By jste nevěřili, a taky, že je, na co se těšit děcka:).
Pojedu k tátoj a pojedem do Pardubek, přesněji na Kunětickou Horu, je tam fesťák..budou tam Mandrage (už je uvidím po 3. a stejně se na ně těším nejvíc),Tom Klus, Nightwork, Xindl X a pak třeba MIG 21 a hromada dalších..TADY můžete kouknout, co vše tam je;).Sice s taťkou, ale co, jinak bych se tam asi nedostala;)).Už aby to bylo!:)) BIG TĚŠING:D.
Taky jste se koukali ve středu na věřte nevěřte, miluju ten seriál! :) Koukala jsem se na to s mamkou, ale nedokoukala jsem to.Zítra si asi půjdu koupit nový plavky, mám jen jedny, protože jsem jedny nechala v bazéně a když jsem se šla na ně zeptat, tak tam byl jen vršek:/, takže mám jen adidasky, tak si zejtra zajdu k ťamanům a nějaký kúpím :D:).
Hej, je normální, abych měla 6 jelenních lujů? :'DDD u mě asi jo :D, se mi to nějak sešlo :D.
Jo a táta mě přemlouvá, abych s nim šla příští rok v dubnu na Tarju Turunen (NIGHTWISH), fuu, já nejsem na tuhle hudbu prostě :D.
Včera jsem byla do čtvrt na 10 večer venku, byla neskutečná sranda:D s valčou jsme blbli a nacvičovali "sestavu" na písničku Žijeme len raz :DD ďáli tam různý zvedačky a tak, to bylo výtlemů:DDDD.
nejvíc jsou nejlepší, nejvíc je žeru! :P♥

Scarfs

19. července 2012 v 16:03 | Kami |  Fashion
Přidávám další článek do rubriky 'Fashion' :).Tentokrát to budou šátky na krk.Jsou teď celkem v módě:P a mně se líbí, takže tady pár obrázků, v celém článku.
Tumblr_lxyzi62mo91rnpdpxo1_500_large

My favourite songs

18. července 2012 v 17:43 | Kami |  Hudba a videa
Tak vám zas přináším várku mých TOP songů:-), který teď nejvíc poslouchám:)).

Tohle má bejt léto, sakra?

18. července 2012 v 11:26 | Kami |  Deníček
Nechápu, vůbec, co to má bejt za červenec, to je ještě horší než vloni.Jsem skoro furt zalezlá doma a nudím se, chodím ven, ale minimálně.Dneska budu dělat svůj milovaný zeleninový salát, mňam :D já ho miluju! :D Teď se ještě válím v posteli, tak proč né :D, včera jsem vstala skoro až o půl 1 :P:D.V TV nic nedávaj, tak koukám na KIS (kabelový informační system naše města) :DD.Jsem tam , když byly bezpečný prázky!:D Asi půjdu vstávat :D.Užijte si den;).
Prosím omluvtě mě, že neobíhám tak často, jak bych třeba měla, ale jsou prázdniny a já, i když je tak hnusně, nesedím celý dny u notebooku.
Tumblr_m5hijsbstv1qj5vk4o1_1280_large

Máte mě tu zpět :)

14. července 2012 v 10:28 | Kami |  Deníček
Tak jsem zpět ze soustřeďka, už od včerejška ;).Soustředění jsem si samozřejmě užila, ale podle mě, tohle soustřeďko nejlepší ze všech nebylo ;).Byli jsme zelená barva, Marťánci ;D.Bejt v týmu s Hanou, která se od nás nehla, dokud se neskamarádila s Darinou a taky s 6tiletou Lucinou, co nás mlátila, byla fakt buzerace, ale jinak se to dalo.Nechápu proč jsme museli dostat takovýho spratka a né třeba druhou Lucinku, která byla celkem hodná, stejně mně jí bylo líto, jak brečela:/:).A nebo aspoň Terku, která mě pak dost lezla na nervy, fakt žejo.Ze začátku se na mě nalepila, když jsme přišli z noční hry, tak ke mně přilýtla a obejmula mě, když viděla, že jsem naštvaná, tak ke mě přišla a obejmula mě a vyptávala se co je, prostě uplně zlatá, ale přitom je strašně rozmazelná a nafoukaná, když se dozvěděla, že jsem na karnevale víla a ona taky, uplně jásala a pak když jsem se jí o karnevale zeptala jestli se těší domů, řekla že jo a když jsem ji řekla, že mě možná už nikdy neuvidí tak ona řekla "no a?" to mě docela dostalo;)).Jinak..noční hra - bála jsem se, strašně :D.Malá Lucka nás táhla dobře a já jí s Míšou tahala zpátky, že tam prostě nejdu ;DD.Nebo prej ten ,,bezdomovec", co tam ,,chrápal".Prej já: Tak ho radši probudíme, tak říkám ,,Dobrý večer" a on se začal převalovat :D tak já: tak ho radši necháme spát. :D nebo ten vřískot :DD já je zatáhla do příkopu :'DDD.A vůbec jsem nešla uprostřed, i když tam byla malá Lucina :DDD.A vůbec jsem nedostala diplom, že jsem strašpytel se třema vykřičníkama :DD.Pak jsem byla 2. na opičí dráze, 4. na švihadlech a 1. v aerobiku.S holkama ze žlutýho družstva byla dole sranda :D, Natálky kachní smích :DD.Já jsem ten největší zabiják :D, jsem tam zabíjela všechen hmyz :D.Prej napsali žlutý do úkolu, jak se chránit před komáry a oni napsali "zavoláme Kamču" :DDDDD.Nebo taky dobrý...já mám svou nafukovací mandračku a vedle mě spí natka na normální mandraci a v noci na mě "Kamčo, Kamčo" a já "cooo?" a ona "ležíš na mě" tak jsem se překulila zas ke mě ;DDDD.Nebo když jsme si večer povídali a já ji z ničeho nic kousnu do prstu :DDD z toho nemůžu ještě teď fakt žejo :DD.Vůbec se mi nechtělo domů, jen na moji postel jsem se těšila :D.Tam jsme chodili spát kolem půlnoci :D.A první den uplně vyklepaný, z toho že se nám samy otevírali dveře, hned po tom, co jsme zhasli :D.Chci tam zpátky! :(:P
Pod perexem už mám jednu fotku ! :-)

Zítra pokračuje užívání.

7. července 2012 v 18:14 | Kami |  Deníček
Nazdar ! Jak si užíváte toho teplíčka, sluníčka, vodičky, prázdnin, bouřky, toho hnusnýho a otravnýho hmyzu ? :D Já teda fest.Na chatu jsem nakonec jela, strašně jsem se tam těšila :-).Užili jsme si to tam.Hráli jsme banbinton (i když mně ze začátku nešel), opíkali, koukali na filmy (Kruh, Účastníci zájezdu, Poslední píseň, LOL - víc jsem toho bohužel stáhnout nestihla), zabíjeli hmyz, kterej se nám v našem podkrovíčku objevil, pouštěli písničky, smáli jsme se, koupali jsme se v rybníce (divím se, že jsem tam vlezla), hráli jsme karty, opalovali jsme se, fotili jsme se (máme hafo fotek :D), zkrátka vydařená chata:).
Jsem celkem slušně poštípaná od komárů, sice jsem na hmyz úplnej zabiják, ale všechno se vyzabíjet nedalo :-D.Ve dne zase nezklamali hovada svým otravováním a kousáním.A nezklamali vosičky a vosy, který nám při jídle a při pití nedali pokoj;).
Fakt není nad to, když vám někdo zasvítí do chatky baterkou,..večer, když čučíme na film.A za 10 se to opakovalo, akorát u druhýho okna;).Byl to Pavel (strejda) zřejmě, protože v chatce nebyl :D a když jsem se ho ptala, zda to byl on, neodpověděl :D.
Hráli jsme si ve dne s jednou žábou, pojmenovali jsme ji Pepina :-D pak nám zdrhla (nechali jsme ji jít) a když jsme hráli karty, přiškákala k nám :-D.Dana (teta) žáby fakt "miluje", takže doufala, že brzo vypadne :D.A taky, že jo.Takže na chatě jsme si to fakt užili :-).
A zejtra soustřeďko, těším se :-).Takže tu dalších 5 dní nebudu, takže mě omluvte ze všech kontrol, ale já myslím, že nikdo z mých affs by nebyl tak paranoidní, aby udělal kontrolu o prázkách a ještě k tomu tak krátkou, že bych ji nestihla;-).Ale ještě nejsem připravená, přece jen jsem přijela dneska, ale už bych měla začít balit ,,kufr", takže čao :)).
Žijem lenom raz, práve tu a prave teraz ! :-P :-)

Chataa:-)

4. července 2012 v 9:56 | Kami |  Deníček
Čauky, tak dneska snad na chatu, ale bohužel ještě nic není jisté.Snad to vyjde!:-).Já a Valča jedem s naší tetou Danou a strejdou ;-).Až v 10 večer:D ale budem u ní už v 7.Bohužel to fakt není díky Valči mamce jistý, ale snad bude!:-)
Stahuju filmy jak divá :D.Beru noťas s sebou totiž;).Stahuju filmy: Kruh, Vlak do pekel a asi navždy spolu, ještě jsem z toho neviděla nic :D.
Bože, já se tak těším na soustřeďko v neděli :-)).To bude zas:))).Sice máme tu Hanu:// ale tak aspon že máme nějakej malou..šmoulinku Lucinku :D.Nevíte o co gou, nevadí:D.
Nevíte ještě nějakej film? Nebo horor, nebo komedii, cokoliv :D.Prosím ať to vyjde!:')) !!!
Takže tu se mnou na 90% nepočítejte do pátku.
Mějte se!!:-)
Nejvíc miluju:)).
Run, run, run ! :-)