Červen 2012

Blah, blah, blah.

28. června 2012 v 21:44 | Kami |  Deníček
Ahoooooooj:-).Tak zejtra si jen pro výzo, ehm, já nejdu :D.Vezme mě ho Valča.Jedu ráno totiž na víkend k tátoj a svezu se rovnou s mamkou, která tam jede do nemocnice na 10 dní, na kapačky, kvůli zádům.Dneska jsme měli poslední trenal;).S prckama jsme byli v cukrárně a my jsme si jen o našem tréninku povídali ;).A jedli dort a dětský šáňo :D.Stejnak by jsem nemohla cvičit, protože jsem byla dneska na očkování proti rakovině, už na druhý vakcíně.Fuuu, už mě fakt nebaví ta "dětská válka" , jak si ty děti všichni přebíraj, protože je to už trapný.Nějak jsem ale o tréninku zapomněla na to, že se nemůžuju nikam namáhat, protože Zuzka mi skočila na záda, pak jsem dělala hvězdy a stojky až pak jsem si to uvědomila, ale nebolí mě to, tak snad v poho:-D.Dneska jsme měli sportovní den, bylo to super.Byli jsme 7. proti 8. a 9. - všichni proti sobě a my jsme sedmáci a co myslíte ? :-) my jsme je dali ! :-).Vyhráli jsme pizzu a nanuky, který byly uplně rozteklý :D.Byla jsem na disciplíně "čert a káča" kluk musí na zádech běhat s holkou.Já musela bejt na Matesovi :D.Pak byla taky prča :D.S Valčou a s Matesem jsme po sobě nějak začali rýt šustrama do nohou a do rukou, kreslit si :D a pak vzniklo "Tetovací salón Máťa" :DDD.Docela užitý, no :D.Na tréninku byla hrozná prča, nesem s Natkou step a vrazíme s nim do dveři, taková rána :'DDDDD.
Takovje výtlem pak :D.A Anežka "tak holky, jste na ten step dvě a narazíte" :'DDDD ještě víc výtlem.Nebo pak "mě se nechce do prázdnin" :DDDD.Takový divný to je :D, ale nechce se mi :D.Nebo ježibabě spadly klíče;'DDDDDDDDD.Fuuuuuuuuu..
Tumblr_ljhyt4kusd1qf75j7o1_500_large

Co chcete přidávat ?

26. června 2012 v 19:26 | Kami |  Deníček
Už si nějak nevím rady, co furt přidávat :D.Takže tady máte dole anketu :D.

Tumblr_m63xp0cqyt1qcloroo1_500_large


Náročná neděle.

25. června 2012 v 13:50 | Kami |  Deníček
Ahoooj:)).Jak jste si mohli z mých nedávných článků přečíst, včera proběhla taková naše "událost" :DDD ,,miss aerobik 2012".
Byli jsme tam my a ještě Skuteč ;).Fakt nestíhačkaaaa.A jak jsem dopadla ? :).Jo, že budu první jsem teda nečekala, ale je to tak:-)).Jsem ráda, že jsme zas Missky my tři :-) já, Míša, Léňa:))).A je mi celkem fuk, kolikátá z nás 3. budu ;-).Ale tak je jasný, že za první místo mám ještě větší radost:).Doma už mám 5. korunku, ale Míšo jedno nechápu :D..jakto, že ty 4.? :D.
Škoda, že tam nebyla Leonka, by to zas vyhrála prcek:-)).Už se těším na fotky, kdo ví, ale kdy zas na stránkách budou a taky na to celý video :-).Dneska jsem nebyla ve škole, měli jsme vystoupení pro školy, no, celej ten program nedělní jsme ukazovali školám ve Skutči..zejtra bohužel do školy musím:// a ve středu zas vystoupení pro naše školy a čtvrtek sport. den a pátek výzo!:-).Tak já mažu, mějte se tu:-).
Tumblr_m399ano7hl1qmbt9lo1_500_large

Divná ? A důvod ?

23. června 2012 v 21:56 | Kami |  Deníček
Ahoj lidičky.Jak si užíváte víkendu ? :-).U mě docela v poho.V pátek jsme byli v tý Praze, bylo to super :).Seděla jsem s Valčou, už cestou tam to bylo něco :D.Žaneta zas objevila, že na boku sedačky je takový posuvný tlačítko, který, když posunete nahoru, posunete se asi o 10 cenťáku směrem k uličce :D.Tak to řekli Lence, ať to zmáčkne a ona zrovna měla dole to opírátko na ruku a tak málem letěla :-DDD.V Praze bylo prvně trošku hnusně, ale pak to bylo čímdálvíc lepší, učitelka měla supr náladu, poprvé mě řekla ,,Kamčo":D a ,,Kamilko" bez toho, aby to nebylo myšlený provokativně :D.Referát o národním divadle, který jsem měla..řikat to, bylo něco hroznýho, koktala jsem a mluvila strašně potichu, fuuuuuuuuu.
Měla jsem triko "I ♥ Prague" víšco :D kluci z 8.třídy, že mám dobrý triko, že jo :D a Joska taky :D.Při menším rozchodu na Václaváku jsme si zašli do KFC, dali si B-smart mini twister plus pití, mňami :-).Pak na Staromáku jsme si dali kopeček zmrzliny ;D nejlepší...jsme seděli na chodníku (nedalo si kam sednout) a přišel k nám chlap, kterej nabízel řetízky se jmény, a zkoušel na nás, jestli si to nekoupíme a Natka na něj vrtěla hlavou, že ne celou dobu a pak "Ne, děkujem".Za chvíli přišel druhej..s tím samým;D a Natka "néé, už tady jeden byl, děkujem" a potřetí, přišel zas ten, co tam byl naposled..asi před 5 minutama a Natka na něj "ježišmarja, dyť jste u nás byl před 5timinutama, tyjo!" a on "já si vás holky všecky nepamatuju".
Nebo takovej chlap...nalitej na padrť..nes si v ruce berle..pak se tam opřel o stěnu a dělal jakože nemůže chodit, víšco..a chtěl prachy samozřejmě, šel žebrat.
Pak jsme si dali v Mekáči..zmrzku magnum ;).A pak jsme šli navečer do cukrárny :D, nenašli by jsme ji, ale Joska nás tam zavedl ;D.To byla taky prča:D Valča "sežer mátu" :D tak jsem ji sežrala řikam, že je to hnusný a pak nechtíc s čokoládou sežeru druhej lístek :D.Nebo jsme tam šli s Žanetou na záchod, vejdu tam a tam otevřený okno dokořán, že jo :D.Tak jsem ho samozřejmě zavřela a pak, jelikož jsem věděěla, že po mě jde žaneta, tak jsem ho zas dokořán otevřela a pak jsem se dozvěděla, že ho nechala otevřený :DDDDDDDDDDDDDDDDD.Výtlem, tyy kokos :DDDDDDD.Cesta zpět, taky moc no :D.Jsme si tam hráli s Lenčinýma vlasama, vzali jsme sponku a pramen jejích vlasů jsme připnuuli k sedačce, takže výtlemy z toho, jak tam byla dobu přisponkovaná;DD.
Konec s pátkem.Dneska jsem byla se mrknout na ty Mandrage!
A co se týče nadpisu..nevím, v poslední době jsem nějaká divná, jestli nějaká depka nebo co..:DD.Jako když jsem venku, na aerobiku, ve škole v poho, ale když přijdu domů, tak mě to prostě přepadne.Máma si myslí, že jsem do někoho zabouchlá, takže fakt jako super, žejo;D.Ale to bych o tom musela vědět, nechápu, co se se mnou děje..:P.
Už vidím, jak tenhle článek jako kráva všici čtou hej :D.B730d2d00001af114e5b7105_large

Pragueee:).

21. června 2012 v 20:37 | Kami |  Deníček
Ahoj, takže zítra jedu do Prahy, nečejte mě tu.Jedu už ve čtvrt na 8 se školou a očekávaný navrát skoro o půlnoci.Možná něco přednastavím, ale nic neslibuju.Zítra se budu celej den v Praze nervovat, protože musím zpaměti říct referát na Národní divadlo a to je ze všech referátů poslední.Ale těším se, nahodím tričko "I ♥ Prague" :-D.Asi nás budou hodně bolet nohy, celou dobu na nohách a co všechno projdem, neskutečný ! :D.
Dneska jsme ve škole měli o přestávce bitku o míček jednoho kluka, holky proti klukům jsme si ho brali :D, kluci takový "hedžoty" nám dávali, žejoo :D.Mě se teda nikdy netrefili do hlavy :D.Takový výtlemy u toho :D.Nebo o výtvarce jsme už nic nedělali, jen jsme si měli malovat, seděla jsem s Valčou a přede mnou byl Joska s Matesem, tak jsme proti nim hráli ,,město, zvíře, věc, jméno..." to byla taky prča :D.Co ty kluci vymejšleli, sport "čůrání do misky" , "močení" prej ,,močení není sport! Tys nikdy nebyla na chlapeckejch záchodech? Ne! Ale když už, tak to jsou závody a né sport! " :DDDDDDDDDDD.Nebo máme písmeno ,,O" a napíšou opice, pak máme písmeno ,,V" a napíšou "vopice" a "voko" :D ! nebo "nukan" , že je zvíře, tyvole :D.Nebo my napsali sport ,,C" schválně na poslední chvíli cupitání, nevěděli jsme :D tak u toho takový výtlemy :DDDD.
Jsem si připadala jak jejich učitelka, jsem je furt okřikovala :D prej Joska "jasné, šéfe" :D.
Na aerobiku jsme konečně dodělali sestavu, nejvíc jsem ráda ! :-).Jestli přijdu o Mandrage nevím :'(.Nemám s kým jít, možná s Žanetou, ale to se neví...Fuuu:((
Jdu čučet na fočus, za chvíli :-).Vsadím se, že když dá někdo gól, tak to bude záslohou Pilaře nebo Jiráčka :P !
Tumblr_m5kdfffsdy1rvq2t0o1_400_large

To nechceeeš.

19. června 2012 v 20:24 | Kami |  Deníček
Čavec.Jak je ? :-).U mě , no nějak nic neřeším, takže v poho.Opravdu si nepřejete nic jiného, než 3 hodiny matiky ze jeden den, fuuu.Ten učitel je hroznej fakt.První hodinu jsme kontrolovali DÚ, druhou hodinu jsme teda psali písemku ! Ale vybral si to jen od těch, kterých potřeboval, což já nejsem.A další hodinu jsme si teda zapisovali známky z občanky a říkali si jak měla být ta písemka z občanky správně.A co nám z ní dá na výzo.
Psali jsme z ČJ velkou písemku, doufám, že budu mít lepší jak 3, protože na vysvědčení mít jenom "dobrý" nechci z ČJ.Ale písemka byla divná ;D.
Přišla jsem domů a ve 3 vyrazila na aerobik.Hodinu s prckama, fakt nechceš cvičit 10x za sebou z 8mivteřinovou pauzou 5 osmiček s každou holkou.Vůbec mě nebolely ruce, nééé.
Vyčerpaly mě už ty holky tyjo :D.Sedíš , sedne si na tebe nějaká, pak tě svali na záda, lehne si na tebe, na ní si lehne další a na ní další.Pak ještě chtěj, abych je honila.No, dneska jsem to měla s těma malejma fakt omezit :D.Protože pak náš trénink dvouhodinovka..minitým neumíme, ale stejně musíme dopilovávat to, co ,,umíme".Ještě mě došlo hnedka pití.Tak mě dala Natka K. napít aspoň.Vůbec jsem nepřišla domů mrtvá, tyjo.Ješttě jak jsem si debilně kopla do nohy při tom skoku, teď se mi tam rýsuje krásná modřina.
Zejtra máme ve škole pouze jednu hodinu a co myslíte, jakej předmět ? Tak určitě, matiku.Pak jdem na ,,Bezpečné prázdniny" takovou kravinu.Musím nechat mamce podepsat ŽK, aby mě učitel pustil dom.Achjou..je tam takovejch známek, o kterých neví, dám jí to až ráno, až nebude pořádně vnímat ;D.Pak ještě zbejvá přežít ve škole čtvrtek a pátek jedem se školou do Prahy ! :-).To bude super, ale návrat je skoro o půlnoci.Na MANDRAGE asi nepůjdu :((((((((((:'(.
Valča nejde, máma ji to zatrhla.Jedině, že bych šla sama, ale já si myslím, že mě na to máma stejně nedá.Nevím, no :(.Kdyby aspoň den předtím nebyla ta Praha a den potom Miss aerobik ;/.
Cc340b60a60200f9e5925fd2baf33165_large

Moje závislost:-)

17. června 2012 v 17:16 | Kami |  Deníček
Tak jak jste si užili víkend ? :-).Já suprově! :).V pátek at shops :) včera jsme byli v tom pařáku teda venku a dneska též, je fajn, že je tak hezky, teď jsem už teda zalezlá doma ;).Musím si pak ještě udělat úkol:/:D.Teď teda mám v plánu jen jedno..pustit si na Youtube hezky Mandrage, tu mojí drogu a těšit se na sobotu až je uvidím, snad to dopadne.Je to trošku složitější, protože v pátek jedem se školou do prahy a budem pochopitelně potřeba cca 200,- kapesný a v sobotu v předprodeji na Rychtář fest stojí lístek 270,- a Valči mamka se rozhodla, že ji na tu sobotu nedá, že je to drahý, tak jsme to tak trošku s Valuš vzali do vlastních rukou a začali na rychlo šetřit :D.Od Péti a Světluš jsme včera něco dostali a už máme skoro 200 :D.Doufám, že se nám tu za tu snahu aspoň vydaří :D.
Včera..to bylo taky parádní :D.Byli jsme s Valčou u tety Ivany (takže u Valči mamky).Byla tam Petra (našich mamek sestřenka) :D se svojí roční dcerou Sophinkou:)) umuckala bych ji, když jsem ji viděla, ňuňuťuťu, uplně prostěě:-)).Všici šli na balkon, Valča se snažila vedle v pokoji uspat Danečka a já hlidala to malý batole:-).Je tak miniaturní a lehoučká a klášná :D:-***.
no nesežrali by jste ji? :D >>> KLIK.Valča chuděra dvouročního (skoro) Dana nemohla uspat, tak ho dala zas na zem tak tam lítali oba dva a my jenom okolo nich, když jsem Sophinku dala do takovýho kola, Daneček jí veze, furt za ní chodil, nebo máme momentku, když ji dává pusu! :-D.Bobíci :D.Pak tam ještě přišla Světlana (Petry dvojče) :D.Fakt není nad to hlídat tu šmoulinu malou :D:-).Už končím, zas jsem se rozepsala ! :D.
Tumblr_m5q26xlyld1r9of4co1_500_large

Čauky.

15. června 2012 v 20:57 | Kami |  Deníček
Ahooj, jak se máte? U mě to jde.Dneska jsme byli v afipaláci v PCE.Abych si něco koupila (konečně) k svátku.Prvně jsme šli do New Yorkeru, tam jsem si vybrala americký tenisky a potom ještě růžový triko s bubákem, kterej je ve tmě fosforovej :) (má ho Natka).A pak v Samu šortky, který má pro změnu Léňa :D.Dneska jsem celej den nějaká protivná, nevim proč :D, jestli po tom kynedrilu nebo, že jsem to tam musela přežít pouze s mamkou a s Milanem, protože to bylo fakt něco strašnýho.Já tam lítala rychle, abych toho hodně oblítala a oni šli za mnou jak šneci a ještě, když někam vlezli, tak tam byli dobu a nemohli se dostat zpět, fuuu, fakt jsem byla otrávená :D.Ještě lepší, když máma furt chodí ke mě do pokoje a čučí mi do monitoru, tyjo.Fakt jsem dneska nějak nervní :D.
Jelikož jsem řekla Joskoj, že budu hrát Nastěnku v Mrazíkoj, tak mi neřekne teď jinak než "Nasťo" nebo "Nastěnko" ! :D.
Ale tak my mu s holkama říkáme "Kulíšku" a "čumáčku" ;'D protože, když o něm mluvila učitelka na ČJ, co bude mít za známky na výzu, tak o něm takhle mluvila:DD a celá třída se smála.Když mluvila ke mě, tak to jsem se taky natlemila :D ona na mě:"No, v pololetí jsem ti dala 1, to jsem se to přehnala, teď to máš mezi 2-3.Ona je Kamila chytrá, ale je to lajdačka! Kdepak, aby se naučila druhy VV, jsou důležitější věci, např. druhy kluků, Kamilce se zapalujou lejtka." Nevím proč jí to napadlo ;DD, ale tlemila se celá třída včetně úči :D.Konečně je víkend ! :).Konečně se vyspím! :P.A zejtra ven, a ještě k tomu bude hezky!:).
Tumblr_m2lc3qxp6s1rotz29o1_500_large

Wednesday

13. června 2012 v 16:02 | Kami |  Deníček
Nevim proč, ale nějak se stává pravidlem, že středa je pro mě špatnej den, nějak se dneska bojím vylýzt z domu :-D.Protože minulou středu jsem měla vyraženej dech a tu předtím jsem ztratila mobil (a zas našla).
Opravdu si nepřejete nic jinýho, než když učitel vás načape, jak při písemnce podvádíte.Dala jsem si do penálu tahák a průběžně se do něj (podezřele často) dívala a on řikal něco ve smyslu "Kamilo pozor" a po písemce šel ke mně, otevřel mi penál a přečetl si to :D.Musela jsem jít k tabuli, zeptal se mě na 2 otázky z písemky a odpověděla jsem dobře !:D takže nevím, co mi dá.
O víkendu konečně na 99% jedem do afi!:-)
Fyzika furt pokračuje na čtverec, už nevím, co mám dělat, dneska jsme fyziku měli, nevyzkoušel mě, potom říkal, že další hodinu o počítačích / němčině si někoho ještě vytáhne a vyzkouší, tak jsem se ho na konci hodiny zeptala, jestli by mě teda taky nemohl přezkoušet a on, že si to rozmyslí a nakonec nevyzkoušel nikoho:-(.
Nejlepší dneska o němčině Joska na celou třídu vykřiknul "no, a zase chčije,tyjo!" :D ale je to pravda, no.
Můj plán dnešního dne, udělala jsem si kakafíčko :D vzala jsem si domácí oblečení s mikinou páč mi je zima, jdu si lehnout a dívat se na něco na noťasu, doufám, že neusnu, protože tohle počasí je fakt uplně ,,spací" :D.No, i když já kolikrát usínám, i když je venku hezky;D.
Tyjo, příští víkend bude nabitej.Pátek se školou do Prahy, v sobotu jdu na Mandrage a Toma Kluse a neděle miss aerobik, fuu, to nechceš.
Tumblr_lr2cnlxusp1qf6pu5o1_500_large

Pictures about HAIR & HAIRSTYLES

11. června 2012 v 21:33 | Kami |  Pictures
Nějaký obrázky, který jsou na téma VLASY a ÚČESY.
Tumblr_m58cgn4upt1qkfji8o1_500_large