Monday

23. dubna 2012 v 19:51 | Kami |  Deníček
Ahoj.Tak dnešek proběhl docela s klidem.Ve škole to šlo.Jelikož máti nechodí na sdružení, tak mi dneska dal učitel ten papírek, o mým prospěchu, jsou tam napsaný známky ze všech důležitých předmětu, myslím, že to všichni znaj.Z fyziky mi zatim vychazi 4 ! Musim máknout, zejtra máme 2 hodiny fyziky a učila jsem se a ještě se učit budu, nemůžu mít 4.Ale co mě naštvalo, nebyla fyzika, ta byla jasná, ale naštvala mě úča na Příroďák.Napsala mi, že mi vychází 3 ! Mám tam známky 1,1,4.Podle průměru je to jasná 2.A dneska jsem dostala z PŘ další 1 ! A docela se i hlásím, takže to mě jako fakt dorazilo.Ostatní známky 1 nebo 2, takže budu muset máknout jen u fyziky.Nejlepší dneska o němčině :D učitelka, že někomu z nás zaváže oči šátkem a ten bude chodit po třídě a každý mu dá do ruky nějaký školní předmět, co jsme se teď učili říkat německy, tak vybrala Ondřeje :D:D.Já chytala výtlemy;DD.Já jsem mu podala pravítko, ale kdyby jste viděli, jak ho držel :D jakoby kolmo "ke stropu" :D:D a pak ho nechtěl pustit, když jsem si ho od něj brala zpátky, ale, když mu Mates podal křídu a ona mu spadla a všichni 3 včetně Ondřeje se ohnuli a Ondřej se ji snažil poslepu najít a učitelka ji už měla v ruce, tak to bylo fakt moc :'DDDDD.Já fakt málem brečela smíchy:DDD.Nebo prej o Němčině Mates furt ťukal do lavice a řikal "paní učitelko, někdo ťukal" , ona se šla kouknout a tam nikdo, ale asi za 2 minuty, opravdu někdo zaťukal a Mates zase "paní učitelko, někdo ťukal" a ona "nech toho!" a Mates se na ostatní šklebil, jelikož fakt někdo ťukal, ale to učitelka nevěděla a najednou zaťukal a vyšel do třídy jeden kluk z 5. třídy :D a třída vyprskla smíchy a úča se taky smála, tomu klukoj bylo trapně, vůbec nevěděl, proč se tlemíme:D tak mu to úča řekla:DD tyvole, taky moc, tohle :D.No, konec se školou.
Sobota bude LEGENDÁRNÍÍ ! <3 Pojedem já, mamka, Milan a Valča do Prahy na "THE HUMAN BODY EXHIBITION" ,,výstava, která změní váš život!" :D:D na prima cool je na to reklama:D.Takže těšing, hlavně kvůli tomu, že jede i Valča, jinak by to byla pro mě nuda !:)).Divím se, že ji to máti dovolila, protože ji dost často hrabe :DD, ale jede a to je to hlavní)).Tak já pádim,papa:).
Tumblr_m2ejl9roov1rs2x5bo1_400_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereska:-* Tereska:-* | Web | 24. dubna 2012 v 21:28 | Reagovat

taky bych dostávala výtlemy:D:D
jinak si to tam v sobotu užij:)

2 Ronnie Ronnie | Web | 25. dubna 2012 v 11:20 | Reagovat

Moje třída je na té výstavě právě teď:) já na to ale nemám žaludek,tak jsem nejela..a sakra se mi to vyplatilo,mám místo toho ředitelské volno:D

3 Karol :) Karol :) | Web | 25. dubna 2012 v 20:07 | Reagovat

Tu fyziku mám stejnou :D :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama