Březen 2012

Fashion #1

31. března 2012 v 15:55 | Kami |  Fashion

114848255_large
Nemá chybu:)

Šťastný člověk není ten, kdo tak připadá ostatním, ale ten, kdo se tak sám cítí…

30. března 2012 v 15:11 | Kami |  Deníček
Čauky.Konečně je pátek !)).Konečně se normálně vyspím..večer nemůžu usnout a ráno vstát.Jen dneska musím přežít zase aerobik! Nejhorší včera ve škole, já jsem fakt pako.Nejvíc matematickej "génius".Když dokážu říct, že 9 x 7 je 73 :D.A udělala jsem několik chyb, ehm no...na tabuli byl příklad měl jít Ondřej, ..šel, ale počítal blbě, asi jako já no :D, tak učitel (bohužel) vyvolal mě, abych to dopočítala a to bylo teda něco, no :D.Můžu bejt ráda, že jsem to nakonec dopočítala a nedal mě za 5 jako Ondřejovi.No, dneska jsme psali z matiky, budu mít na nejhůř 3 (snad), budem mít novou učitelku asi na VV.Jelikož ta, kterou máme teď jde do důchodu.No a tahle vypadá, že je v pohodě.Je hodná a furt se usmívala, byla u nás na 2 hodiny.A dokonce mi řekla při písemce, že jsem to zaokrouhlila špatně, že to mám zaokrouhlit jinak :) a díky ní to mám dobře.Stejně jsem tak ráda, že je víkend :), pak 3 dny do školy pak velikonoční prázky a pak ty hrůzostrašný velikonoce ! :D:/.Asi se půjdu dívat na TV, snad neusnu! :D.Jsem nějaká utahaná a navíc mám z fotbalu namožený záda a z aerobiku namožený lejtka...:/.
Tumblr_ltyl3e13xy1qgsx0fo1_1280_large

Favourite songs #2

29. března 2012 v 21:05 | Kami |  Hudba a videa
Tohle je skvělá písnička :).

Život se nepíše, život se žije.

28. března 2012 v 20:07 | Kami |  Deníček
Tak jak si užíváte toho krásnýho počasí? Já, abych pravdu řekla, tak maximálně!:).Včera sice aerobik, hrozný chodit v takovým krásným počasí na tréninky, radši bych byla venku.Stejně jako dneska.Zas to bylo luxusní :).Tlemili jsme se v jednom kuse, ostatně jako vždy ;D.Šli jsme ven já, Valča, Žaneta...stavili jsme se do Lidlu pro nanuky, pití a ježky (taková čokoládová sušenka za 5kč) :D a vydali se na hřiště, to tam ještě byli jen Forest, Kyny, Mifka a ten prcek Vojta, zkrátka všichni mladší než my, no :D.Tak jsem si tam sedli a za chvíli přijeli Kája s Áďou na kole, byli jsme z nich "nadšený" ...uplně ,,žeru", jak Adéla ty kluky provokuje a pak před nima zdrhá, krčí se, jako kdyby byli hned za ní a honili ji, přitom jsou 4 metry od ní, ona je tak falešná na tohleto :D.Pak tam přišli Sosák, Michal a Kubin - kluci od nás ze třídy."Sosák!" prej Valča :D a už jsme je šli ,,prudit" :D.Prej "zahrajem si basket - my, proti vám a když vyhrajem, tak nás budete uctívat" :D:D a my "my budem spíš uctívat třeba mrkev" (sosák rád mrkvičku:D:D) a prej "jo, tu uctívám taky!" Basket jsme nakonec nehráli, ale pro změnu fočus.Teda první Varšavu.Prej "Kam jako jdeš? ..do kychyně pro pribiňáčka?" "pro pribiňáčka už je trapný..já jdu pro Bobíka!" :'DD.No, ty rány byly hrozný! První mě trefili do hlavy, pak 2x do nohy..když jsem chytala v bráně:D a ještě jsem se tam natáhla, když jsem zachraňovala Valču, aby nešla do brány a Sosák samozřejmě chtěl, aby tam šla a tak tam měl nohu a já o ní brkla a letěla jsem, ale Valču jsem aspoň zachránila :D, zadek mě bolí ještě teď ://, jim děkuju, jako.A pak jsme hráli ten fotbal, taky hlášky tyjo:D "to je sekaná" a za chvíli "my jsme FC 3 teplí psi a vy FC sekaná" :D:D furt někdo přicházel, odcházel :D, Forest, Marcel, Houba, P.mladší:D apod. byli u nás, pak u nich, pak nehráli :D a my furt prohrávali, ale pak jsme vyrovnali a pak jsme hooodně prohrávali :D a pak jsme na to už i kašlali a potom museli domů;).Ale stejně nejvíc užitej den, chci prázky! Ne, vlastně nemůžu chtít prázky, musím dohnat známky..mám docela hrozný...:///.
Best-friends-friends-fun-girls-shorts-smile-favim.com-95254_large_large_large

Nenormální z nenormálních.

26. března 2012 v 19:24 | Kami |  Deníček
Čaf, jak je u vás? :).U mě to jde ;).Ve škole známky jdou...1 ze slohu! :)) 2- z máti, jinak nic :).Prej o dějáku Filip mi tam něco řikal u Kurtoj Cobainoj - měl ho na tričku prej "je to špatně" a já "že to byl španěl?" a on "ne, že je to špatně" tvl, já výtlem :D.Nebo zas měl pod lavicí jeho flašku a já zjstilia, že mi ji nacpal na mojí půlku lavice ! :D tak jsem mu ji dala na jeho půlku a celou hodinu jsme si ji tam pod lavicí strkali, vždycky já takovou ránu, až to spadlo na zem :D:D a učitel "nerušte tam.." :D.Odpoledne jsem si šla s mamkou koupit nový boty, jako velkej výběr tam nebyl, teda podle mě ne, i když tam bylo bot jak nas*áno :D, chtěla jsem takový krásný tmavě zelený, ale byly mi velký! ://, tak jsem si musela koupit jiný, ale jsou taky hezký:)).Pak jsem stihla ještě bejt venku..s Valčou...a s Žanetou://, takže na prd, fakt Valča je ta "nej" nejlepší kámoška, ...bejvávalo . . . :'(...Zejtra píšem z fyziky, tak se musím jít našprtat, známky tam mám krutý ://.A odpo na aerobik :)) s Natkou pro brejlišký:)*.Mimochodem prej tenhle tejden má sněžit! Nevím, jestli u nás, ale je to fakt vrchol, ale u nás je počasí vždycky nejhorší:///.Jo a tak nějak jsem omezila chodění na blog, byla jsem tu furt a každou vteřinu jsem aktualizovala blog.cz a radovala se z každýho komentu, teď na to nemám čas, až večer vždycky, ale to neva...radši jsem venku;)).Tak já jdu, mějte se;)).
Tumblr_m1g50vww291rssyo1o1_500_large

Pictures #1 nature

25. března 2012 v 14:24 | Kami |  Pictures
Zkrátka nějaký obrázky, který mě zaujaly nebo se mi prostě líbí.Zdroj: we♥it
Tumblr_m16pbh5qkn1r6ipclo1_500_largeVíce pod perexem.

What the fu*k?!

24. března 2012 v 20:20 | Kami |  Deníček
Jo, fakt není nad to, když v 8 ráno někdo začne v bytě pod náma vrtat vrtačkou, fakt.Chápu, někdo se tam stěhuje, jelikož tam nedávno ta paní, co tam bydlela zemřela, ale to s tím nemohli počkat třeba až na 10 hod.? Hned mě to probudilo, ale první jsem si myslela, že ten hluk je součástí snu, kterej se mi zdál a kterej se už ani nepamatuju :/:D.Koukla jsem na čas, přikryla si hlavu polštářem, abych nic neslyšela, ale marně :D, slyšela jsem to furt, ale i tak jsem u toho dokázala usnout :D, ale snad každejch 5 min.jsem se probouzela ! :/.V 9 jsem to vzdala, zapla TV a čučela na Hannu Montanu.Pak v 10 přišla Valča, šli jsme ven, ale na oběd už jsem byla doma a pak už V. ven nemohla, fakt hrozný, není možný, že jí rodiče v tak nádherným počasí nepustěj ven, byla jsem kvůli tomu doma celý odpoledne i já.Jinak včera byl zas aerobik...byla jsem docela vyřízená:D.Stejně nejlepší ten náš hromadnej výtlem na konci :D.To by jste nepochopili :D:D.Prej "A co tam dělaj? :O" a já "Nashledanou!" :D:D.Fakt otravná ježibaba, toto :D.Fakt nejvíc záchvat smíchu :D.Na aerobik jsme vyšli s Natkou už o hodinu dřív :), šli jsme na zmrzku :) a pak jsme vymetali po ťongských krámech :D, nadávali jsme na ně, když bylo 17:26 a oni měli zavřeno, i když měli do 17:30 ! :/:D.Ale kdyby měli otevříno, nešli by jsme do obchodu nad ním, v kterým taky měli zavříno, ale přes dveře jsme tam čuměli na brejle, který jsme si tam vyhlídli a s N. si je koupíme! :D:P.Jen za 69 Kč - něco jako wayfarer :).A když nás ťamanka viděla, tak nám otevřela a myslela si, že si je koupíme :D:D:D a ono nic :D to bylo trapný :D.JO a jako ze ségry vylezlo, že má ještě jedno triko Horsefeathers!!!!! :D a ještě jedno (asi neznačkový) :D akorát neví, jestli mě je má dát, ale přiveze mě je ukázat, takže budou mojé, olé :D.Dneska jsem byla nejvíc šťastná, když jsem se dozvěděla, že Mandrage znova budou v létě u nás na Rychtář festu :)*.Už je uvidím po druhý, já je miluju! :).Už aby to léto bylo ! :))*.A zejtra chci ven! ale v pondělí do školy, vůbec :/.Brrrr..Musím ještě do památníku spolužačce něco namalovat a vůbec nevím co..nemáte nápady? Chtěla jsem něco takovýho, ale to nezvládnu :/.Poraďte prosím :).
480753_10150558446141116_227792261115_9208271_1018393865_n_large
Yes, Converse:)* chci jé! :D.V lidlu budou mít nějaký tenisky, tak si koupím aspoň Conversky ,,made in China" :D.

Spring is really here! (:

20. března 2012 v 20:16 | Kami |  Deníček
Jóó, jaro je tady :).Né jen, že je ,,1.jarní den", ale dokonce je to i podle počasí )).Což jsem nejvíc ráda :).Jít ven jen v mikině je nejlepčí :).Samozřejmě triko je ještě lepší :D.Ve škole to jde.Víte co mě štve? Když se nemám na co těšit :/.Předtím to byly třeba prázky :D a teď? nic :D.Velikonoční , ale to budou Velikonoce a to já nechci :D naštěstí od nás ze třídy ke mě nikdo nechodí ! :D.Protože kluci buď nevědí, kde bydlím nebo prostě jsou trapný a nepřijdou :D ještě, že tak :D.No, možná se budu moc těšit na to až zas budem chodit ven :)*.Ale Valča je teď nemocná, má zánět prudušek :/.No, dneska byl zas aerobik, šlo to.Mám hroznou rýmu, ve škole nedělám nic jinýho než smrkám.Mám uplně odřenej nos a k tomu ještě pusu, jak já to nesnáším, znáte to ne, když jsou mrazy nebo fouká vítr a oblízneš si pusu, to je hrozný.Ségruš mi dneska přinesla mikču Horsefeathers :)).Mimochodem nefakčí mi mobil, furt...půjdu ho dát do opravny.Musela jsem si vzít mamky starej..můj starej mobil né, páč se mi furt vybíjí - třeba 2x za den.Takže zejtra frčí do opravny, stejně musím do města, musím si koupit nějaký botasky, nemám totiž žádný, akorát balerínky:D.Tak já jdu čučet na ordinaci, čuus:).
Tumblr_m13ni6hhij1rr2oqro1_500_large

aquapalace + Matějská - PRAGUE ♥

18. března 2012 v 14:53 | Kami |  Deníček
Ahoj , jak jste si užili prázdniny a některý pouze víkend? :).Já teda jo, hlavně včerejšek :).Byli jsme v Práglu :))).Aquapalace úžasnej :)* ty tobogány nemaj chybu stejně jako to vlnobití :) viz. obrázek dole.V 8 ráno jsme vyjeli, o půl 10 jsme tam byli..a v 10 se to tam otvírá, ale čekali jsme chvíli ve frontě než to otevřou a i tak jsme tam nebyli první ;).Na parkovišti se mi z cesty uďálo špatně!:/:D.Ale jelikož jsem ráno měla jen čaj, neměla jsem co zvracet, naštěstí :D..mně se snad vždycky udělá špatně až když parkujem, protože vím, že už vystoupíme, ale než zaparkujem, tak to je hrůza :D.No, dali jsme si tam oběd :).A pak tiramissu (nwm jak se to píše:D) v kelímku a zmrzku :).Bylo to otevřený i venku, ale divoká řeka otevřená nebyla...venku teda byla zima, to jooo, ale když seš ve vodě, tak to bylo fajn;).V 5 jsme to v Aquaparku zabalili...jeli jsme ještě na Matějskou! :)) opět v Praze.To bylo možná ještě lepší, než v tom aquaparku :)*.Jako 1. jsme šli do strašidelnýho hradu...jak se tam jede tím "autíčkem" :D.Já seděla vedle Páji, navzájem jsme si uplně drtili ruce ze strachu :D:D, ale já se spíš bála toho, co přijde, než toho, co tam bylo ! :D.Protože to nebylo moc strašidelný :D.Pak jsme šli ještě na jeden, ten byl hroznej :D, to s náma v autíčku seděl i Milan :D.Něco tam na mě spadlo, kus kůže nebo co, hrozný! :D.Naštěstí to nebylo takový, jakože se nás třeba nějakej strašák dotkl, to vůbec, ale i tak :D, já jsem hroznej srab na tohle :D.A pak ještě na jeden a to se šlo pěšky a to taky nebylo zlý :D.Samozřejmě jsme šli i na jiný atrakce :D např. na zmenšeninu "London Eye" tomu řikám já :D, protože fakt bylo podobný ;DD, zastavilo nás to uplně nahoře! :):D.Pak jsme šli ještě na něco jako "opičí dráhu", na horskou dráhu - já řvala jak o život :D to bylo něco...já vždycky byla jen na takový tý malý :D , ale tohle :D...a pak ještě na něco podobnýho, taky dráha, akorát, že to bylo takový autíčko kulatý, jezdilo to a vypadalo to jako, když to vyletí z dráhy a na poslední chvíli to zatočilo :D a zase dolůůů :D zas jsem ječela:D viz. obrázek :D..Bylo to boží všechno :)*.Přijeli jsme teda až 10 hod. večer, byla jsem uplně vyřízená.A zejtra zase do školy :(..achjo, dneska jsem si dopisovala sloh, musím uznat, že se mi docela vydařil :D.Kde se to ve mě bere?:D.No, nic musím to ještě přepsat..mám to jen v pc :D.Hodně štěstí zejtra ve skůl:).Jedinej pocit, kterej mě uklidňuje je to, že už žádnej kraj nemá prázdniny, my jsme byli totiž poslední:D.

PNG hearts #3

17. března 2012 v 15:40 | Kami |  grafika
PŘEDNASTAVENÉ (teď se asi někde čvachtám v bazéně v Aquapalce Praha :) v Čestlicích :)* viz. článek pod tímto článkem;))