Únor 2012

I need (at least) Spring !

29. února 2012 v 19:37 | Kami |  Deníček
Já už chci jaro! Už nechci ten hnusnej sníh.Nechápu jako, proč sněží ! :D.Vždyť je zejtra březen.No, jináč.Nepsala jsem od nědělního poledne.Neměla jsem ani moc čas.No, v neděli odpoledne jsem byla na maškarech :).Šli jsme tam s Valčou.A potkali jsme Káťu, která doufala, že někoho potká a že se nebude celou dobu tahat s mamkou :D.Byla sranda:).Nejlepší...řikala jsem holkám, jak mě furt otravovala denně Lenka, když jsem se s ní ještě a bavila a když jsem byla nemocná, že mně napsala, jestli nemůže přijít a já napsala, že ne a ona zas přemlouvala a takhle, tak jsem řikala, že to je furt jenom s ní: "Můžu? NE! Můžu? NE! Můžu? NE! Můžu? NE!" a teď ta maškara, co má kolem pasu ten koš a ve předu hlavu babky, chápete ne? :D se otočila (už byla nalitá jo a byl to chlap :D) a prej: "Nemůžeš!" :DDDD my nemohli.A ona zas:"A co nemůžeš? Tak mi to řekni, já jsem zvědavá babka já to nikde vyšetřovat nebudu." ;DDD.V pondělí jsme byli venku já, Valča a Žaneta.Pak jsme šli s Fanoušem na staďák...na hokej.Oni se tam rozcvičovali a my nemohli z Matýskova úžasnejch elasťáčků ;'D.Pak jsme se strašně tlemili Ondrášoj, je to brankař, takže to bylo strašně legrační :D.Včera jsem měla aerobik, takže nic :D.A dneska jsem byla opět venku.Já, Žaneta, Valča a pak i Fanouš.Vozili jsme Danečka (ročního - v kočárku).Jináč jsem měla dneska takovej uklízecí den.Joo a mám v pokoji TV! :) Konečně! Dokonce plazmu :).Bylo strašný, když se mamka dívaj vedle na takový kraviny, co mě, ale vůbec nezajímaj a já trávila večery na pc :-/.Takže jsem strašně ráda:)).Zejtra zas aerobik..dneska jsem doháněla, to, na co jsem zapomněla v minulejch dnech v ,,domácím cvičení" :D.Takže cajk :D.A v pátek na brusloo:)*.Už se těším :)*.

Zpět do školních kolejí.

26. února 2012 v 12:09 | Kami |  Deníček
Achjo, zejtra po 14 dněch do školy.Jako, že by se mi chtělo? Skoro vůbec.A co s dneškem? Nevím...asi půjdu ven...snad.Včera jsem taky byla nějak na hoďku venku, ale bylo to děsně fajn! :).Neviděli jsme se 14 dní, takže jsme měli furt o čem kecat, i když to my máme furt :D.V pátek jsem ale nebyla ještě na brusku :/ stejně bych to nestihla, když jsem měla aerobik.Valča byla s Žanetou.Vyprávěla mi, co se tam dělo :D prej Žaneta "P. vypadá jak jorkšír!" a Valča "Tak to se nedivím, že se Kamče líbil!" ;DD to mě dostala.Nebo prej "Honza seděl ve škole na tvým místě.A četl si ty papírky, co máš v krabici." (mám tam krabici od mlíček :D nebyla jsem schopná si to vyhodit - tak si tam házím bordel - papíry prostě :DD) a prej mu spadla a začal si číst ty papírky ;DD tak Valče řikám "A co tam našel?" a ona "No, tvoje taháčkyy a ty kraviny, co si maluješ o hodinách, takže nápis Avril Lavigne, Mandrage, A thousand year atd." :DDDDDDDDDDDDDD řikám " No , ty vole :D doufám, že tam není něco, co jsme si psali spolu" úžasný, no ;D.To jsme byli zrovna v lidlu a najednou Valča " ředitel! " "a sakra" - 14 dní jsem nebyla ve škole :DD a v sobotu si trajdám po venku :DD, naštěstí jsme unikli :DD říďa nás má na matiku a na vobčanku ;)).S Valušou jsme si včera parádně pokecali a prodrbali všechno :DDD.Fakt to včera bylo strašně fajn )).A co jste dělali vy o víkendu?))
Dyž on je děsně krásnej ;*:P
Jsem blázen někdy idiot pro někoho vůl..jestli ti to dělá dobře - oukej, cool!
Nejvíc song :D povinně pustit :D

I want...! #1

25. února 2012 v 19:45 | Kami |  I want!
Nedávno jsem udělala rubriku s názvem "I want!" a budu sem přidávat věci, po kterých toužím nebo bych je prostě chtěla.

CONVERSE SHOES

Ty chci uplně nejvíc! ♥

Favourite songs..

25. února 2012 v 17:37 | Kami |  Hudba a videa
Zkrátka nějaký songy, co se mi v poslední době usadili v hlavě a často si je pouštím :D.
Miluju všechny jejich písničky♥
Miluju je!<3

V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

23. února 2012 v 20:09 | Kami |  Deníček
Ha? Je to možný? Některý lidi jsou fakt svině.Ale co, na ty já kašlu :P.Ale tohle fakt není možný, dost mě to vytočilo )).A co? Tak takhle.Jdem já, Lenka a Žaneta na bruslení...Valča nešla...všechny nás štve Valči povaha, jasně.Lenka ji začala pomlouvat, my jsme se malinko přidali, řekli jsme si, že tohle nikomu neřeknem a že se to Valča nedozví.Oukej.Teď..jsem nemocná, nejsem ve škole...Lenka už ve škole prohlašuje "To je klid bez Kamči." (už jsem to sem jednou psala) Valča to první neřešila, ale pak se kvůli tomu nějak pohádali, protože L. zapírala, že to řekla.Byly na sebe nasraný a proto na obranu L. řekla, jak jsme spolu V. pomlouvali.Jenže pak se "udobřily" a Lenka si musela zachovat roli hodný holky a tak si vymyslela, že jsem jí pomlouvala já.Tak mě začala dopoledne ze školy smskama napadat, já se s ní hádala, ale moc jsem si to nebrala, je to ukecaná nána a nic jinýho ;)).Myslela jsem, že na mě bude Valča naštvaná, ale když byla na fb napsala mi:,,ahoj kami...ta lenka zas, viď? Ale neboj my věříme tobě, každej věří jen tobě né ji, tý krávěěěěěěěě...BFF" tak jsem byla ráda:)).Aspoň něco pozitivního )).Pochybuju, že tohle někoho zajímalo ;D.No, jinak v pondělí jdu už konečně do školy..i když mi za tu dobu 14 dní nikdo nebyl schopnej přinýst úkoly :///.No, dneska jsem měla k večeři pizzu :D mňam, dokonce objednanou ! :D:)
Normálně..já budu špek ! :(((:D jak prase! :D

PNG hearts

22. února 2012 v 12:17 | Kami |  grafika

at home, at home, at home...

21. února 2012 v 20:30 | Kami |  Deníček
Tak jo, jdu zas napsat nějakej ten řádek.Budu doma ještě aspoň do neděle....kdo není v obraze, tak jsem nemocná ;).Musím dobrat prášky, páč jinak mi je celkem dobře.Už se na ty prášky nemůžu ani podívat, jsou tak hnusný, i když mi ze začátku chutnaly, nemůžu vdychnout ten smrad z těch prášku, dělá se mi šoufl, neskutečnej blivajs, když si musím nařizovat budíka na 2 hod. ráno, abych ten hnus spolkla a při usínání se nemůžu zbavit tý chuti toho prášku.Takovejch řádků jen okolo prášku :D.Nechám antibiotika antibiotikama :D ještě plato, to vydržím ;D.Onemocněl i brácha, takže jsme 2 marodi v jednom pokoji :D aspoň jsem se nenudila, ale už je zas doma (u sebe v bytě).Koukali jsme se spolu na seriály, na filmy a tak, jak řikám, aspoň nebyla nuda.Prozměnu ségra dneska ve skříni narazila na tašku puma, kterou mi zapomněla dát k vánocům :D tak jsem dneska měla menšího Ježíška :D.Juchů, mám novou tašku na tréninky apod. :).Zajímalo by mě, jak to beze mě probíhá ve škole, mezi mými ,,kamarádkami".Nejlepší, jak mi Valča napsala "včera jsem nebyla na brusku, jen kvůli tobě".Já bez ní byla několikrát, ona na mě za to byla hodně nasraná.Měla však možnost mi to oplatit, akorát mně by to bylo fuk ;).Ale ne, ona prej kvůli mně nešla.Nechápu jí.Její nejlepší kámoška je dávno Žaneta, tak proč se námáhá? Když jsem v její blízkosti spolu s ostatními, tak je na mě neskutečně protivná.Každým slovem mě odsekne.A já bych jí v tu chvíli rozbila tu její pihatou držtičku ;P.I když se neskutečně těším na léto, jen já a ona, to zas na mě bude neskutečně milá...Žanetka bude u babičky, to bude paráda :D.Ještě překecat Valču, aby s náma Žaneta nejela na tábor ! :D:P.No nic, na léto si budu muset ještě počkat :(.No, jelikož mi odpoledne vzal bratříček drát s internetem a ten bezdrátovej mi nějak nefakčí, musela jsem se zabavit nějak bez netu :D, tak jsem prostě "grafičila", zda se tomu dát tak říct, nedělala jsem nic jinýho, než upravovala tyhle obrázky tímhle způsobem :D.

PNG srdíčko

21. února 2012 v 11:55 | Kami |  grafika
Jupí, umím srdíčka :D.Tohle je moje 1. :DD.


Katy Perry - Part of me

18. února 2012 v 18:42 | Kami |  Deníček
Hitovka...podle mě určitě:).