Leden 2012

From tomorrow, ski training

30. ledna 2012 v 17:30 | Kami |  Deníček
Takže od zítřka máme ,,lyžák", každej den se teda budeme vracet domů, což mě štve, ale co už.Jdem na běžky, docela se těším.Ale bojím se, že to bude záhul :D zrovna s třídním a ještě s jedním učitelem, oba dva takový sportovci, víš co ;D.
Dneska jsme kvůli lyžáku neměli němčinu ani tělák :P:D, řikal nám, co si máme brát atd. :D.Nejhorší je, že máme zrovna lyžák, když jsou takový mrazy, teda aspoň u nás.A zejtra je vlastně výzo, my ho dostanem už první hodinu, aby jsme pak mohli vyrazit na běžky.Známky za dnešek ze školy? Akorát čeština - 4 a 1 :D, dobrý, co? :D.Dneska mě nějak vůbec nešlo vnímat výuku, hlavně o těch nudnejch předmětech, když si vzpomenu na příroďák :DDD celou hodinu jsme si s Valčou povídali :D.A pak nám pustila nějakou prezentaci o ptácích, fakt "zábava", takže jsme s Valčou furt kecali a úča na mě furt koukala :D.Nebo o dějáku, Valča mně o dějáku dala bonbon, tik tak a já si ho okamžitě, aniž bych si všimla, že mě učitel vidí strčila do pusy a učitel:,,Vyndej ten bonbon, tik tak." :DDDD Dala jsem si ho na ruku a jen, co si mě přestal všímat jsem si ho tam dala znova :D a Filip si myslel, že o tom bonbonu mluví na něj, prej: Jakej bonbon, zas?? :DDD
Včera jsem byla na sjezdovce, miluju lyžování na sjezdovce! Jen co jsme tam přišli, tak jsem si přímo v duchu řikala, stejně jaká to je nádhera :P*.Napoprvý jsem se uplně bála, ale pak už cajk.Ani jednou jsem nežuchla a ani se nedotýkala země, ale potom jsem měla i se ségrou tak zmrzlý ruce až jsem se skoro bála, abych neměla omrzliny, já ty prsty sotva natáhla.Pak jsme koupili pizzu a doma ju snědli :D*.Poslední dobou bych furt jen žrala, docela, nějakej ten den :D:/...budu tlustá! :D
109369475_large

Chceš patřit do oblíbených blogů?

30. ledna 2012 v 15:24 | Kami

Takže pokud chceš mezi mými oblíbenými blogy, tak si přečti pravidla a potom vyplň určitý body.

1.Nebudeš psát komentáře typu "obíhám" ani "Ahoj affs, jak se máš?" Ale budeš psát komentáře, které se budou vztahovat k článcím, pokud to tedy budeš myslet upřímně.
2.Nechci, po tobě, aby si obíhala každý den, stačí alespoň 1x za 14 dní, ale já chodím k na mé oblíbené blogy denně, když mám čas, takže je to na vás, když vy se ke mně stavíte jednou za týden, tak u vás každý den taky nebudu:-)
3.Nebudeš nic kopírovat beze zdroje.

→ Pokud chceš být affs napiš:
  • Jméno či přezdívku (jak chceš, abych si tě zapsala):
  • Web, aneb adresu tvého blogu:
  • Na co je tvůj blog zaměřený aneb o čem je?
  • Kolik je ti let?
Tumblr_m9u8rrblyz1qmiz5mo1_500_large

Vítejte na my-own-website.blog.cz.

29. ledna 2012 v 19:57 | Kami
Vítejte na mým blogu zaměřený na mě, moje zájmy a na různé věci, které obdivuji nebo tak něco.Také tenhle blog bude sloužit, když se budu chtět vypsat.Bloguju už opravdu dlouho, 5 let určitě, ale když si vzpomenu na 1. blogy, tak to byla fakt hrůza ! :D.Znáte to ;).Nejsem žádná dokonalá grafička, to vůbec ne.Designy dělám v PF a někdy i v photoscape nebo photobrush, což jsou všechny programy, co mám.Informace o mě najdete určitě v jiném článku, než v tomhle.
Chci na tomhle blogu mít affs, některý nebo spíš bych chtěla všechny afffs ze svého minulého blogu (noahellenwood.blog.cz).Doufám, že najdu nějaké návštěvníky pro můj blog :).
Blog byl založen: 27.1.2012 v 8:20.